| Tigrita a întrebat:

Ati avut candva o iubita/iubit la care sa tineti foarte mult si apoi sa aflati ca este cu voi pe interes?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,din fericire n-am avut si ghinionul asta!

| LadyNaty a răspuns:

Da.eu am avut.M-am simtit penibil stiind ca el vroia niste lucruri de la mine.Si eram impreuna doar pentru a profita de anumite slabiciuni ale mele.Stia ca sunt naiva, ca nu vreau sa supar oamenii si sunt inocenta.Pacat de rautatea asta a oamenilor.Nu tineam la el, insa cel mai mult m-a durut sa aflu ca el nu ma iubea, ci doar era pe interes.Iti vine sa crezi ca mie imi era frica sa nu il fac sa sufere si nu puteam sa ma despart de el.Eu iubeam pe altcineva.Dar imi era frica sa nu il fac pe baiatul cu care eram sa sufere.Bun, apoi am aflat ca el era pe interes.Ce prostieee.

| Tigrita explică (pentru LadyNaty):

Si ce ai facut pana la urma. Normal v ati despartit. Daca vrei sa imi mai detalii poti sa imi bagi idul meu chiron_me. Sunt curios. Cel mai greu lucru mi se pare sa faci despartiere de o persoana iubita intr-un mod cat mai calm sau cavaleresc.

| Andr3e a răspuns:

Da,de ce?

| Tigrita explică (pentru Andr3e):

Vreau sa stiu cum ai reactionatm ce ai simtit, ce ai facut? Vreau sa aflu si eu ce trebuie sa fac intr-o asemenea siutatie. Am vazut ca se intampla destul de des acum sa fie pe interes.

| Andr3e a răspuns (pentru Tigrita):

Phai am fost foarte dezamaita si nu am reactionat deloc simplu.N-am mai vorbit cu el timp de 3 saptamani, sh l-am facut in toate felurile pe mess, sh cu statusurile am km exagerat.Le-am compus eu si le-am compus intr-un fel de a doua zi m-am luat la certa cu el la scoala. Dar tot nu mi-a pasat! Si acum il mai enervez pentru ca il iubeam atat de mult...cryingcryingcrying

| Tigrita explică (pentru Andr3e):

Te inteleg. Doare cand te desparti de cineva iubit

| Andr3e a răspuns (pentru Tigrita):

Si inca cat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu unul mai mare am fost nu eram o naiva stiam ce vroia dar mintea cu anumite lucruri stateam cu el pentru ca imi placea dar i-am zis oricum sa nu-si faca sperante k oricum si de isi facea si le facea degeaba si am mai stat dupa aiaa cateva saptamana si a vrut sa ne desp spunandu-mi k e prea mare diferenta de varsta k nu ne potrivim dar sitiu ce vroia si nu voia sa recunoasca sa nu ma supere sau cel putin stia sa se prefaca dar nu prea oricum mi-am dat seama sau banuiam cand l-am vzt prima oara.l-am uitat datorita unui baiat k care sunt acum si de el nu-mi mai pasa dar m-a durut pentru ca el imi zicea k poate am sa-l las si nu am sa mai vb cu el dar de fapt era cam invers nu m-a meritat dar asta e pentru mine nu-i o drama.pe scurt prefer sa nu pun suflet dar nu am inima de gheatahappy