| TiggerO a întrebat:

Cum ati reactiona daca aflati ca iubitul / iubita mai are pe cineva? Sau mai bine zis daca aflati ca va inseala?

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu stiu

| mona a răspuns:

M-as desparti de el

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

I-as cumpara o pereche de papuci si i-as zice "iti dau papucii".

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

In primul rand as vorbii cu el, ca sa stiu si eu de ce a facut asta atata timp cat e cu mine, si in al doilea rand as afla cu cine a fost in timp ce a fost cu mine, nu suport atunci cand iubitul meu se mai comb cu prietena mea, pentru ca atunci imi dau seama ce fel de prietena ar fi fata resp si ce fel de baiat ar fi el happy

| Aleqa a răspuns:

M-as duce si i-as scumpa intre ochi cand se saruta. Sa stie ca nu sufar dupa un ratat. Gasesc altul mai bun ca el.happy

| Dariusuu a răspuns:

Nici nu i-as mai cere o explicatie pentru ca pur si simplu nu ma merita.

Aceea persoana nu ar mai insemna nimic pentru mine.

| Vix999 a răspuns:

As pune punct. Definitiv si irevocabil.

| micutZa94 a răspuns:

Sa stii ca eu am avut prieten, si el m-a inselat, normal nu am iertat si am pus capat relatiei..si nu regret nimic, la despartiere el si-a dat seama ce a pierdut si-a dat seama ca m-a iubit insa era prea tirziu.