| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata fantezii cu persoane de acelasi sex? Sau ati vrut/incercat vreodata sa fiti cu vreuna?

45 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,dar bisexualitatea la fete e ceva des intarnit

| NadarraXD a răspuns (pentru RAY):

Stiu, dar baietii. dc nu incearca? Chiar e asa nasol sau le e frica la reputatie?

| RAY a răspuns (pentru NadarraXD):

Poate am incerca,dar barbati nu sunt asa frumosi,adica pe bune rar vezi un barbat hot, voi fetele sunteti mult mai frumoase si mai apropiate emotional, barbati gandesc diferit, noi vrem competiti in care sa demonstram cat de puternici suntem nu legaturi emotionale, sexuale

| NadarraXD a răspuns (pentru RAY):

Deci daca ii arat raspunsul tau mamei, am argument sa ma declar lesbiana, nu sa raman pe bisexualitate. rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru NadarraXD):

I poti spune ca e scris in codul tau genetic asta, bisexualitatea a ajutat femeile in cursul evolutiei, doua mame aveau grija de un copil cand barbati plecau la vanatoare, in fapt femeile mereu cauta legaturi emotionale, sexualitatea difera de la individ la individ

| NadarraXD a răspuns (pentru nimportequi):

You lil` ***... Femeile sunt importante, ma

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru nimportequi):

Eu unu nu vad multi barbati frumosi,rar vad asa ceva,femeile vor ceva in mod constient dar le altceva in mod inconstient,atractia fizica este determinata de codul genetic al omului, daca am putea schimba codul ai putea atras sexual si de mustele din casa ta, suntem niste masinari bioogice atat, contrololati de acelasi lucruri ca orice animal, banii, afectiunea, atentia nu trezesc atractia sexuala doar fizicul, stramosi nostru puneau baza doar pe fizic atat si pe abilitati de socializare

| mihai69 a răspuns:

Normal, de aia sunt bisexual!

| SG1995 a răspuns:

Odata la o petrecere, mi-am imaginat ca ma sarut cu un tip, habar n-am de ce naiba, era ca si cand visam, si cand m-am trezit mi-am zis: "Bai ce naiba a fost asta?", desi da, nu intra in categoria fantezi, tot a fost ciudat avand vedere ca sunt heterosexual.

| NadarraXD a răspuns (pentru SG1995):

Poate erai obosit sau atras fizic de alalaughing

| SG1995 a răspuns (pentru NadarraXD):

Obosit, eu sunt introvertit deci in genre nu ma simt apele mele intr-un astfel de mediu, si e si mai fuc.king cand vezi doar cupluri si tu esti solo. laughing

| Nemessys a răspuns:

1. Nu
2. Nu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mereu am avut fantezii cum si-o trag Dragnea si Grindeanu, Ponta, Tudose, Iohannis, Baselu. Bliss...
Eu n-am prea avut in afara de cateva pe TPU: mereu imi place sa fantetizez la mutilarea organelor sexuale celor care-mi cad victime. Adica cei care ma lezeaza cu cretinismul lor.

Fac totusi o paranteza la ce spunea Ray: nu sunt deloc de acord cu el, mie mi se pare ca zi de zi dau peste baieti tot mai decenti (metrou, mall, etc.), rar am mai vazut grasi si cu cine stie ce forme bizare, arata normal majoritatea, destul de simetric la fata, cu barbi aranjate, ori nu stiu daca pe afara mai ies doar astia care arata bine (mai gasesc din cand in cand si din aia gheiutzi cu craci subtiri ca nanotuburile de carbon), in schimb la fete chiar trebuie sortat foarte foarte mult, prea multe sunt grase si cu forme foarte urate, un chip prea machiat, ori nemachiat arata respingator...rar gasesc o fata care arata chiar decent, iar aia in 90% cazuri mai are si un pullarau dupa ea. Foarte foarte rar am vazut fete singure sa arate si bine in public. Deci parerea mea e ca numarul fetelor care arata bine s-a cam diminuat drastic. Poate s-au mutat exclusiv pe Facebook, de aia. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Trăieşti în una din ţările cu cele mai multe femei (frumoase) iar tu spui că nu prea le vezi pe stradă.Păi la liceu/facultate/servici cum rămâne? Nu, în România chiar dai de foarte mulţi oameni frumoşi.Atât femei cât şi bărbaţi.Iar acum revenind doar la femei, personal din ce ştiu şi am mai văzut şi eu cele mai dorite dintre ele par sa fie moldovencele.Nici în capitală nu sunt mai prejos, însă acolo este un mixt de populaţie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Trăieşti în una din ţările cu cele mai multe femei (frumoase) iar tu spui că nu prea le vezi pe stradă"

Ti se pare. E o legenda apusa. Vad foarte multa lume zilnic (in Bucuresti ai toate sansele) si nu doar pe strada, unde, culmea ar fi mai multe decat la scoala/facultate/job.
Spun doar obiectiv ce vad. N-am zis ca suntem o natie urata, ca avem femei urate, spun ca eu vad tot mai putine. Doar atat. Asta in randul tineretului. La adulti 30+ e clar ca femeile arata mai decent din cauza ca se aranjeaza, iar barbatii nu se mai obosesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Trăieşti în una din ţările cu cele mai multe femei (frumoase)" Si cum ai ajuns la concluzia asta? Ai vizitat multe tari din lume sau o spui ca esti mare patriot?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce-aş fi mare patrioată? Nţ, nu.Să nu ne înţelegem greşit, eu nu am călătorit pe tot globul pământesc, abia dacă am fost până în Sardegna şi înapoi.Dar nu am spus neapărat că am vizitat eu alte ţări străine. Spun mai mult din auzite, na, nu văd de ce ar minţi în mod voit atâţia oameni în legătura cu un lucru atât de banal.Nu cred că ţine neapărat de patriotism.Mai mult de gusturi, zic eu.Aşa şi de Rusia şi Bulgaria am tot auzit vorbindu-se, că s-ar afla în număr foarte mare femei frumoase şi în partea lor.Şi ţin să cred, de ce nu, până la urmă am şi eu cablu tv/internet să caut pentru mai multe păreri şi chiar şi poze dacă vreau.Dar, eh, frumoşi şi frumoase găseşti oriunde în lume.Doar standardele nu sunt la fel peste tot, pe continentul Asiei spre ex. se mănâncă cu totul şi cu totul altă poveste în industria asta bănoasă a frumuseţii.
Părerile oricum sunt împărţite, şi toate dar absolut toate sunt subiective pentru că frumuseţea e oricum ceva efemer şi relativ.

SchimbPieseVechi cum am spus şi câteva rânduri mai sus, în mare ţine şi de gusturi.Eu pe multe le văd bine îngrijite, cu silueta medie dorită şi trăsături faciale cel puţin decente.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am spus clar ca nu regasesc asemenea elemente: "bine îngrijite, cu silueta medie dorită şi trăsături faciale cel puţin decente."
Sunt cat se poate de obiectiv. Tocmai ca pe unele le vad excesiv ingrijite si degeaba. Zilnic vad ce misuna prin Bucuresti. In afara de mall unde evident ca nu umbla uratii si saracii (si mai ales ca in cuplu umbla astia tefelisti), in general vad lume naspeta, mai ales fetele care daca n-au un par lung/frumos aproape pe 90% din ele nu le mai salveaza nimic. Majoritatea au trasaturi de taranci.
Si nu e doar impresia mea. Pur si simplu eu nu retin doar oamenii frumosi. Nu pot sa-i ignor pe aia mai urati, care mi se par tot mai multi, mai ales in sexul candva considerat frumos.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ştii tu mai bine ce-i în Bucureşti laughing.Să îmi aduc eu aminte doar chipurile mai plăcute? Posibil, nu analizez străinii de pe stradă.Nu mă uit la feţele necunoscuţilor mai niciodată, ferească-mă Dumnezeu de contact vizual cu ei.Cu cine intru în contact, doar.
Şi apropos, prin trăsături de ţărăncuţe te referi la pielea prăjită la foc mic? Pentru că mie mi se face chiar silă cu trendul ăsta la europeni de a se bronza cu orice preţ să fie mai sexy, cică.Ca şi cum de cancerul de piele nu ar fi auzit nici bunica.

| Kiwibibilă a răspuns:

Da. Cred că dacă aş avea deplina siguranţă că nu ar afla nimeni m-aş culca cu o femeie. Dar condiţia mea e imposibil de îndeplinit.

| NadarraXD a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Eu aproape reusisem, daca mai astepta ea putin..sa-mi pun totul in ordine la fizic. Ea s-a mai culcat cu fete, bine..pe bani, dar a facut-o de cateva ori.

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Nu uita ca totusi ar fi fost"prima data " cu o fata ar fi putut sa fie o experienta pe cat de placuta pe atat de socanta, experienta partenerilor conteaza destul de mult.
Nimeni nu te judeca (cel putin din generatia noastra ) singurul lucru nu plati pe cineva pentru asta si nu te lasa platita pentru asta iti vei pierde stima de sine si respectul si asa ceva oricat de "inofensiv" poate parea pentru necunoscatori e ceva foarte grav care poate degenera usor.
PS:Nu te mai gandi la fizic slab gras fit muscle sexul e placut oricum ai arata.

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Ea a vrut golaneala aia. Si ei ii era bine, chiar si cand platea, pentru ca nu le iubea. Nu era cu ele decat pentru partidele alea. Eu n-am s-o fac pe bani niciodata, iar daca incearca cineva. ii arunc banii in fata lui si plec, ca stiu unde-i usa. Si la lesbiene conteaza fizicul, cred, mai mult. Oricum, vreau sa fac asta si pentru mine.

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Genul acesta de oameni sunt rari si dupa parerea mea "tristi" cu o viata grea.
Totusi dupa ce vei face asta sper sa imparti si cu noi "experienta".
PS: Daca ai fi pentru o zi baiat ce ai face?

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Are o viata trista, da. si a zis ca eu eram scanteia aia care a aprins-o pe interior.

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Nu o cunosc sa stiu ce vrea sa spuna cu asta dar stiu din experienta ca genul acesta de oameni au cate "o scanteie" de cate ori vad pe cineva "fara experienta" sau pe care nu il pot avea.
Daca vrei ceva special iti pot recomanda un mic test, dar daca vrei doar asa sa vezi cum e cred ca te descurci.

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Ti-am scris un mesaj intreg, s-a sters, pacat. Dar da, am s-o fac oricum. :3

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Nu poti sa il rescrii?laughing sunt curios din fire happy

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

Ba potrolling on the floor : (revin la raspunsul ala cu PS-ul)
Daca as fi un baiat pentru o zi iti zic eu ca as fi un fuckboy, golan, ceva da` nimic bun. rolling on the floor Dimineata mi-as descoperi trupul cateva ore, sa stiu ce si cum am, sa ma minunez de perfectiunea mea in varianta masculina. Dupa-amiaza as iesi, mi-as face prieteni, as vb urat, pentru ca. dc nu?! Cine mi-ar mai zice "curva" sau ar mai crede asta? Peversiune lv 99+ go on! Gagicareala, glume perverse, pe stil murdar, seara o betie d-aia ca la carte si cam atat. Plus prostii toata ziua, ca idei n-au "pretenasii"? rolling on the floor)

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

rolling on the floor acelasi raspuns l-am avut si eu cand mi-s-a pus intrebarea si am fost curios daca sunt singurul laughing

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

rolling on the floor))) mie un prieten mi-a spus ca daca ar fi fata ar fi curva satului si ca s-ar f#te pe santuri, pe drum, pe garduri, pe unde-ar apuca zi si noaptelaughing (are oarecum legatura cu subiectul, dar nu puteam rata sa-mi amintesc)

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

laughing, Mi-am amintit de cea mai timida fata care mi-a raspuns la intrebarea asta :"D-d-d-d-daca as-as fi b-b-baiat pentru o zi m-m-m-as juca cu... " nu pare prea interesant dar sa o fi vazut tu cum se balbia si cum a rosit doar pentru asta rolling on the floor dupa ce i-am raspuns si eu s-a uitat la mine de parca eream intruchiparea omeneasca a "Sodoma şi Gomora".

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

rolling on the floor)) (mai multe paranteze, dar limita de majuscule *** off)

| anonim_4396 explică (pentru NadarraXD):

Ce sa faci laughing, iubesc fetele timide si nu stiu de ce happy, app am pus o intrebare recent crezi ca imi poti raspunde din experienta ta?

| NadarraXD a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu stiu de ce", pai : Iti dau senzatia ca poti avea incredere in ele, baza, sunt dragalase, adorabile de-a dreptul, nu se intrec cu tine la bagare de pl, rosesc de cele mai multe ori e qt af

| FanulMeu a răspuns (pentru NadarraXD):

Nu imi spune ca imi faci concurenta la fetele timide laughing

| NadarraXD a răspuns (pentru FanulMeu):

rolling on the floor))))) Wtfffffffffffff nu

| SatanLovesYou a răspuns:

Da. Este total normal in ciuda a ceea ce striga homofobii in stanga si-n dreapta.

| FanulMeu a răspuns:

1.Da, pe la 14-15 ani dupa ce am vazut primul meu anime hentai yaoi. animeul a fost decent "gravitation" parca, (desi mi-a trebuit 12 episoade sa imi dau seama ca ambi protagonisti sunt baieti "
2. Nu.
Cand esti in adolescenta e destul de probabil sa iti cauti sexualitatea si sa ai fantezii cu persoane de acelasi sex.
Inca ceva multora le e frica sa incerce aceste fantezii,
DACA SARUTI O PERSOANA DE ACELASI SEX NU ESTI HOMOSEXUAL, NU MAI FITI HOMOFOBICI.

| EraserHead a răspuns:

Da si da. Sunt bi si nu m-ar deranja atat timp cant iubesc o persoana si imi e draga si tin la ea si sa fim impreuna. Varsta pe care o am acum nu prea imi permite dar da am avut.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Cred ca esti singura persoana de pe aici care doreste sa dea cu limba pe altceva decat cremwurstul