| Rose_2860 a întrebat:

Ati avut vreodata impresia ca iubitul/sotul nu va apreciaza cat ar trebui? Ati simtit vreodata ca pe el il deranjeazaca iti doresti mai mult decat iti poate el oferi(financiar mai ales)?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am avut rareori senzatia ca nu ma apreciaza indeajuns, ca muncesc mult si el nu observa. Nu imi doresc nimic din punct de vedere financiar de la el, cheltuim cat castigam, fara alte discutii si probleme. Slava Domnului, nu murim de foame, restul nu mi se pare esential.

| VodkaCoca a răspuns:

Materialisto! laughing

| mocatofa a răspuns:

Inca o dovada ca doar banii fac femeile fericite " saracul tau sot " nu-l meriti> pote nu iti poate oferi mai mult de atat. eu sunt de partea lui. daca tu crezi ca meriti ceva mai bun din pdv financiar ar trebui sa-ti cauti pe altcineva "> cum ar fi un bosorog infect plin de bani. pfff femeile astea"". bifeaza commul meu la stupid

| ● Ďعw a răspuns:

Nu`s materialista.eu am iubit si nu se spala in bani da nu ma uit la chestia asta. o persoana ajungand la 20 se uit si la treaba asta. cel putin la momentu de fata f multe pers is materialisteoh go onam avut si eu senzatia c anul ma apreciaza asa cum sunt. dar am trecut de faza astahappy

| dienuk a răspuns:

Financiar? ai vrea ca sotul tau sa stea langa tine doar pentru ca- i oferi multe financiar? sec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar sunt constient ca isi doreste mai m ult decat eu pot oferi.
dar asta nu ma face sa ma simt inferior si nici sentimentele fata de ea nu mi le estompeaza.

| madalena_8625 a răspuns:

Da mi se intampla destul de des.ma simt neapreciata si parca nu as egzista decat pentru a avea grija de el si copii. daca cer afectiune sau alceva schimba subiectul.sunt casatorita cu el de 15 ani.am inceput sa ma obisnuiesc.are si alte calitati pe care daca le pun in balanta castiga cele bune.toti avem defecte trebuie sa incercam sa le rezolvam sau sa acceptam traba asa cum e ea si cu bune si cu rele.ideea e ca daca il strsezi mult se plictiseste si pleaca incet incet.si daca e o persoana buna tu vei evea de pierdut mai tarziu.bani se pot face dar iubirea dispare si nu se mai intoarce