| Aurel812 a întrebat:

V-ati inselat vreodata sotia(sotul?). V-ati simtit vinovat?

Răspuns Câştigător
| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Buna Aurel812.Inca nu sunt casatorita! happy
Iti raspund intrebarii, desi nu cred ca te voi ajuta cu raspunsul meu, dar imi spun si eu parearea! happy Am fost "inselata", am iubit cu adevarat, am suferit multa vreme datorita la ceea ce mi-a facut, dar nu l-am iertat!

Daca ar fi sa imi insel vreodata perechea sau el pe mine sa ma insele...nu as putea tolera asa ceva! Oricat de mult l-as iubii, nu pot inchide ochii la TRADARE & MINCIUNA!
Revenind la intrebarea ta:
Nu imi pot explica cum o persoana care stie ca si-a inselat iubita/iubitul mai poate privi in ochi aceluia/aceleia, o/il mai poate tine in brate si sa ii spuna " TE IUBESC" cand el/ea stie ca aceste doua cuvinte atat de pure au fost "patate"in urma inmaturitatii sale... shame on you
Daca ar fi sa imi insel eu iubitul/sotul (Desi nu ma vad facand asta, dar cum e vorba "NICIODATA SA NU SPUI NICIODATA")nu cred ca as putea sa stau linistita alaturi de el, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. M-as simti vinovata, probabil un gunoi stiind ca imi bat joc de sentimentele sale pure, de increderea ce mi-a oferit, de iubirea sa...
In fine...

Iti doresc tot binele din lume! Sper sa nu fi inselat niciodata si sa nu inseliwinking. Numai bine 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Lasitatea de care dai dovada atunci cand inseli nu se poate cumpara cu asumarea vinovatiei si nici nu se poate ierta!

| IooMar a răspuns:

Inca nu sunt casatorita doamne fersete! dar daca mi-as insele sotul da dupa o vreme m-as simti vinovata deoarece poate a aflat sau va afla si trebuie sa te gandesti ca daca te iubeste va suferi.

| Annitu a răspuns:

Ehe.inca n`am sotbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.si ma simt vinovat.asta e rolul casniciei? inselatul? adica daca nu esti casatorit e curvie. dar nu are nici un farmec.deabia dupa ce te casatoresti are curvia farmec.fiindca inseli pe cineva.bai aurele. toata lumea o da de gard, pe aici. cel putin in privinta inselatului, mint asatia, asa cum respira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiii, ce pacat, cata rusinee, meiii am auzit noutatile din sat si am ramas ca la dentist
cocoanele astea pff, eu sa insel, vaii cum se poate asa ceva, si-o trageau ca altii vaii lume

| morala a răspuns:

Te-ar incalzii raspunsurile unor mincinosi?