| Frogie a întrebat:

V-ati inselat vreodata iubitul/iubita? Daca da, ce nu va poate oferi el/ea si de ce ati ales sa faceti asta?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu, ma enerveaza teribil minciuna si nu as putea sa traiesc in relatia aia, mintind tot timpul. Desi poate fi greu, prefer sa inchei relatia si sa caut altceva daca ce primesc in ea nu ma mai multumeste.

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu vreau sa par ipocrita dar dupa mine cine inseala da dovada de lasitate.Nu neg ca intotdeauna exista ceva mai bun, mai frumos, mai tentant dar daca iti doresti atat de mult asa ceva pune punct in vechea relatie.Nu-l rani pe cel care inca mai pune suflet in relatie, e mai corect si mai sincer asa.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, pentru ca ma plictisisem eu de ea, nu o iubeam si nici nu stiam cum sa-i spun "Pa".

| Encore a răspuns:

Ma am inselat pe alea care mi am dat seama ca nu are rost sa raman cu ele... De cate ori am iubit o fata nu am inselat o tongue

| oana16 a răspuns:

NU.nu l-am inselat pe prietenul meu niciodata pentru ca ma iubeste prea mult sa-i fac asta.si si eu il iubesc enorm de mult!

| antonelk a răspuns:

Da din pacate, pai l-am inselat cu fostul prieten sad big grinbig grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inselat niciodata. si ma simt bine.si fericit ca sotia mea are asa un sot.de fapt am mai spus, ...nu sunt cocos, sunt papagal.