| pişci a întrebat:

Ati avut vreodata o relatie cu un coleg in timpul scolii? Cun va comportati in clasa? happy

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Am avut, eram o adolescenta cu capul in nori ca oricare alta, inchisa in lumea mea unde facea parte si acel coleg. In timpul scolii ne comportam cat se poate de normal adica, nici macar nu se observa faptul ca avem o relatie, asta sa ocolim orice subiect de barfa, insa, in afara era atat de special...Fiecare clipa era de neuitat si parca timpul statea in loc, nu mai conta cat era ceasul sau unde ne aflam, conta faptul ca eram doar noi 2. Visam sa ajungem departe, insa, dupa trecere timpului totul s-a spulberat ca o oglinda in mii de cioburi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica pe sub banca?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.de colegialitate.ne comportam ca colegi, si ca colege.mai tarziu ne intalnim ca candidati si ca candidate.la ezamene.

| bnutrino18 a răspuns:

Da am avut. Pai in pauze stateam aman2..depinde daca vreti sa fie cev secret sau nu.

| AnnaMadleine a răspuns:

Da, am avut. Si depinde. Daca vrei o relatie pe ascuns, cu cat stiu mai putini e mai bine. Vorbeste cu el/ea, fa-i ocheade, fa-l/fa-o sa se simta cat mai bine. Daca vrei o relatie publica nu face greseala de aspune tuturor "sunt cu el/ea, dati mai departe", doar imbratisaza-l/-o, tine-l/-o de mana si simtiti-va bine.
E mai simplu daca esti baiat, crede-ma, sunt fata. Si studiez un caz public la mine in clasa.

| RoxxRose a răspuns:

Pai in pauze puteti sa va manifestati iubirea, dar depinde si de colegi sa nu fie rai si sa va ia la misto, iar in ore nu e bine pentru ca se vor supara profesoriiwinking