| kkkmakafull a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de un coleg/a din clasa? FUNDAA! si vot!

15 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

DA...dar el nu ma placesad

| HolyPotato a răspuns:

O singura data, in prezent, si nu am crezut ca mi se va intamplastraight face

| shadow72 a răspuns:

Nu dar imi place la nebunie sa imi bulanesc colegele

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Nope.Ii stiu prea bine pe ei, iar asta nu e deloc amuzant.E mai frumos sa gasesti calitati noi la o persoana noua, sa fie totul nou.happy

| rapa a răspuns:

Da m am indragostittongue chiar acum incerc sa fac o combinatie sa fac rost de bani so scot:X

| roxycool a răspuns:

Da si suntem si impreuna am 10 ani!

| adi227 a răspuns:

Da in prezent

| Chocolate_4593 a răspuns:

Da. si astea sunt relatii care nu tin... cel putin nu in cazul meu si a celor din scoala. pentru ca fiin in acelasi clasa te simti sufocat, si unii colegi au tendinta sa isi bage nasu' unde nu trebuie. tu stii cum e mai bine>big grin

| Priss99 a răspuns:

Da de vreo 2 ori! in clasele mai mici!

| NyanCat a răspuns:

Sincer, doar de colegii de clasa m-am indragostit pana acum laughing

| ArianaDwen a răspuns:

Da.Este si era extrem de dragut!

| Dragneel a răspuns:

Da. dar mi se pare ciudat, pentru ca il cunosti destul d bine.laughing si mrg.e ciudat.laughing

| LERRA a răspuns:

Da... dar el nu ma place si este foarte dureros ca te vezi in fiecare zi cu el si mai ales cind el place o alta fata din clasa sad

| bGdGl a răspuns:

Da,mi s-a intamplat de 2 ori intr-a 6a^^

| traseu6 a răspuns:

Da si am intrebat-o daca are acelasi compliment