| iubita_7611 a întrebat:

Ati avut vrodata o realtie cu un/o nimfoman/a?
dar ati vrea?tongue argumentanti big grin
funda

8 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Am avut placerea asta dar nu a fost placere 100%. Ma inchis in casa de la tara si aproape 10 ore a vrut sex. Nu am rezistat si ma m culcat.Cand ma m trezit ea tot era cu. i. in gura.

| haiZI a răspuns:

Sunt un animal in pat
In sensul bun al cuvantului.pa

| pwp a răspuns:

Ce inseamna?

| Puppetzz a răspuns:

Salut

in sfarsit ti.ai dat seama?laughing

nu. nu am avut relatie cu o nimfomana...
si da, as incerca tongue dc nu?

Ciau!

| nighter a răspuns:

As vrea, ar fi interesant cred tongue Merita o incercare laughing

| sadlifetobe3 a răspuns:

Am actual si e am greu, el vrea continuu eu nu sunt chiar asa dar ma mentin usor usor imi vine cheful laughing daca nu il las neterminat daca ma supara laughing laughingfundaaaaaaaa?

| Aditu94 a răspuns:

Relatie nu am avut, dar aventuri da, si pot sa spun ca o nimfomana te stoarce de puteri, mai ales daca stai tu deasupra ei, daca sta ea deaspura barbatului, e vis big grin Si sincer, daca se nimeresc doi nimfomani, e distractie, ca nu se stie care va ceda primul..presupun ca femeia, mai ales daca va avea 2-3 orgasme, unul dupa celalalt, cum am mai patit laughing

| catalin_3370 a răspuns:

Cu o nimfomana nu am avut niciodata o relatie... dar parca nu mi ar displace