| Neverrrrrr a întrebat:

Ati simtit vrodata pentru o persoana pe care o iubesti si nu te-ar vrea ca este singura din lume si nu vei gasi niciodata alta la fel?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da.
Şi cnsider că nu există om care să nu fi trecut prin asta.
Poate că e mai mult o dorinţă.
Tocmai pentru că nu te vrea.
Sau îţi pare ţie că nimeni nu te poate înţelege mai bine.
Poate comunicarea spune totul.
Şi nimic.
Există persoane ce trăiesc toată viaţa cu povara asta.
Important e să ai putere să treci peste.
Să te aduni şi să mergi mai departe.
Ai încredere doar în tine.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Asta pare o poezie

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Mai scriu în timpul liber.
Nu am mai scris de câteva luni bune.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Mi s-a parut mie ca e prea poetic raspunsul

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ehh...exagerezi.
Sunt doar câteva idei care mi-au venit pe moment.
Nimic deosebit.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Nu exagerez, citeste-ti si tu raspunsul.bineinteles,nu apare rima, dar cu toate astea e o creatie, ceva gen Blagalaughing

15 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da dar norocul meu e ca ma duce mintea si am bagat 2 beri apoi am sarit repede la realitate

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, dar nu poti mereu orice vrei, mergi mai departe asta e prin altcineva vei repara acel neajuns din trecut

| LoveSleep a răspuns:

Nu.
Din moment ce "nu mă vrea", de ce naiba aș vrea să găsesc alta la fel?

| Lawliet14 a răspuns:

Pentru una singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, și încă fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat.

| CristinaSNC a răspuns:

Din pacate da :'(. Suferi, plangi, dupa te trezesti la realitate si iti continui viata.

| Kennedy97 a răspuns:

Presupun că scrii asta,odată ce ai prieten(ă) şi te vezi foarte departe cu el/ea.
Aşa eram şi eu,iar din spusele ei,şi ea. M-a minţit. Deci,trebuie să o "testezi" să vezi dacă te minte.
Deci,feeling-ul ăsta e unul dintre cele mai faine,de pe parcursul unei întregi relaţii,după părerea mea,ca băiat. Îţi imaginezi familia ta alături de acea persoană,cum veţi fi împreună pentru tot parcursul vieţii, cum veţi îmbătrâni împreună. Vorbesc din propria experienţă.
În concluzie, da, categoric, orice om care iubeşte şi este iubit gândeşte aşa.

| Mutzi a răspuns:

Da

| Verooooo a răspuns:

E doar o chestiune de timp pana sa găsești persoana potrivita. Doar așteaptă si eu am trecut prin asta si acum am găsit un băiat care ma face mai fericita ca oricand desi anterior am simțit ce simți tu acum