| anonim_4396 a întrebat:

Ati face/facut sex cu o persoană in scaun cu rotile?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lângă scaun.

| nebunu_5532 a răspuns:

Da, normal. De ce nu?

| RAY a răspuns:

Daca ar fi iubita mea, da

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Știu pe una care a făcut.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

La ora asta nu. Mai bine deloc.

| NotNamed a răspuns:

Daca e sexi si imi cere, da.

| mihaela000ela a răspuns:

Intrebarea ta, este un afront la adresa acestor persoane! ELE, SUNT CAPABILE, CA SI TINE, DE IUBIRE! diferenta a facut-o destinul, sau orice alta problema medicala!

| anonim_4396 explică (pentru mihaela000ela):

Nu este un afront vezi ca, deviezi de la subiect eu sunt utilizator de scaun rulant...

| mihaela000ela a răspuns (pentru anonim_4396):

IN CAZUL ASTA IMI CER SCUZE PUBLIC!
sunt multi pe aici, care iau in deradere anumite lucruri... deci, remarca mea a fost facuta pentru acele persoane. fara, sa ma gandesc ca in spatele acestui mesaj este o persoana cu asemenea nevoi speciale.Scuze!

| anonim_4396 explică (pentru mihaela000ela):

Nu-i nimic?

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Nu