| lilianam a întrebat:

Cine poate dona un scaun cu rotile? Am mare nevoie. Multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dodu21 a răspuns:

Eu sant de pe langa Timisoara. Am avut 2 carucioare unul l-am dat mai am unul dar nu stiu in ce stare este sta de cativa ani numa mi se pare ca este model ce trebuie impins rotile din spate find mai micute o sa revin maine cu detalii daca v-ar fi util

| lilianam explică (pentru dodu21):

OOk te astept maine dar cred ca imi e util intrucat il folosesc doar in casa. Multumesc. Iti trimit in privat nr de cell

5 răspunsuri:
| dodu21 a răspuns:

Cred ca mai am unul acasa de unde esti?

| lilianam explică (pentru dodu21):

Buna dimineata. Multumesc pentru raspuns. Sunt din Varfurile jud. Arad.

| dodu21 a răspuns:

Ok ast nr de telefon o zi faina

| lilianam explică (pentru dodu21):

Dar nu stiu daca ai primit numarul meu de telefon