| Mihai123211 a întrebat:

Ati facut sex cu iubitul/iubita acasa iar in camera alaturata sa fie parintii?laughing cum a fost?

5 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Da mi s-a intamplat ca in camera alaturata sa fie nu numai ai mei ci si alte pers...a fost misto

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. O partida de sex pentru a fi placuta si sa ofere satisfactii maxime trebuie intretinut in niste conditii prin care sa fie eliminat complet factorul denumit STRES. Imi place sa aud scartaitul patului, gemetele, rasuflarea sacadata si ca femeia sa se manifeste cat mai zgomotos. happy

| seth2016 a răspuns:

Da. Nu cred ca era mai bine in parc.

Da' tu ai facut sex si la tine si la prietena ta, in aceleasi conditii? laughing

| kandaraki a răspuns:

Da, a fost destul de bine, incitant cand stiai ca cineva poate sa te auda, dorinta de a tipa/geme stiind ca poti fi auzit/auzita e super!

Răspuns utilizator avertizat