| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum ati reactiona daca sunteti la iubita voastra acasa si din senin vin parintii ei in camera sa va invite sa va uitati toti 4 la un film porno?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Eu cred ca tu trăiești in a 4-a dimensiune a lumii rolling on the floor

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-ar apuca rasul

| DeyCj a răspuns:

Mi-aş face cruce(vorba vine) şi m-aş întreba că ce dracu i-or apucat?
Vor s-o facem în 4?
laughing))))))

| Sofer a răspuns:

Ce film sa vedem în 4. daca m-au întrerupt în timp ce făceam sex cu fata lor și nu știam pe unde sa mai fug...

| Werrich a răspuns:

Iubita mea a crescut la orfelinat, nu vine nimeni. sad

| ShaOfHatred a răspuns:

Am văzut filmul ăsta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M as întrebă ce s cu debilii ăștia mintali ce nație de extratereștrii iau creat laughing) ce întrebare rolling on the floor

| Green66 a răspuns:

Ar fi mai nasol dacă v-ar invita să faceți toți 4 un film pornostraight face

| ALEXXXL19 a răspuns:

Asta in america sau in cehia unde nu conteaza cum e gaura sa aiba, unde traiesti ma copile, unde ai vazut tu parinti la fata sa invete baiatu cum sa le fara fata balon