| mentholinks a întrebat:

Ati facut sex in noaptea de revelion?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar cei norocosi au avut parte de asa ceva. Insa NU chiar toti ''Sarmanii'' au parte de asa ceva sau de un ''asa noroc'' Sanatate si La Multi Ani!

| SG1995 a răspuns:

Masturbarea se pune? laughing

| Elena2106 a răspuns:

Da

| Julizz a răspuns:

Da!

| EroulDePeTPU2002 a răspuns:

Daca sex inseamna sa ma rog la Dumnezeu pentru nu an mai bun si o viata mai frumoasa pentru toti oamenii atunci da.

| Nicknamenone02 a răspuns:

Nu cred ca prra multi au reuşit sa facă sex in noaptea de revelion, adică majoritatea ori au fost in club ori, cazul meu, au stat acasă, cu niste prieteni, au ascultat muzica si maxim nişte pipăituri mai "accentuate"
An noi fericit