| Mari0o842 a întrebat:

Salut! Am o grup de prieteni si am inchiriat o sala pentru noaptea de revelion.
Ce am putea face in afara de muzica, bautură? (Fără monopoli si jocuri de genul).
Voi ce ați făcut in noaptea de revelion?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Revelion in pandemie
Muzica, dans si veselie
Sa danseze invitatii
Pana nu apar mascatii

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pentru noaptea de revelion. Ce am putea face in afara de muzica, bautură?"

câți anișori au participanții?

| siriusblack98 a răspuns:

Cam toți am făcut același lucru... Mâncare, băutură și muzică. Vrei ceva de neuitat? Angajează niște dansatoare, poate cu un bacșiș generos iese și ceva după dans. Eu unul așa aș face dacă nu aș fi sărbătorit cu rudele.

| Forneticugem a răspuns:

Sincer am plănuit sa dorm mai devrem știu ca a doua zi 100% ma duc la muncă și trebuie sa am energie și forța atât

| 1997onur a răspuns (pentru Forneticugem):

Sunt de acord cu tine ))))