| dydy1992 a întrebat:

Ati facut vreodata sex? >: Daca da, cu cine si cum a fost? happy
Cel mai frumos raspuns primeste fundita si vot happy

Răspuns Câştigător
| dayana95dark a răspuns:

L mine pur si simplu s-a intamplat si mi-a placut, pentru ca era cu prersoana pe care o iubeam. POate ca a fost putin cam devreme, dar nu regret. si...ce sa mai... e bestiala senzatia aiabig grin:X:X:X

4 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Da. A fost cu persoana pe care am iubit.o si inca o iubesc cel mai mult! Nimic nu se compara cu asta! Mai ales ca sunt clipe care imi vor ramane in minte toata viata mea si ma voi gandi la ele cu zambetul pe buze. Nu.ti pot spune cum a fost, e totusi ceva intimlaughing dar a fost cel mai frumos lucru care mi s.a intamplat si niciodata nu.mi va parea rau

| eurynomus a răspuns:

Iti zic in privat big grin

| eurynomus a răspuns:

Nu pot sazic aici daca vrei un raspuns complet si detaliat intra pe mess, am idul: eurynomus3free

| SlimShady_8054 a răspuns:

La aceasta intrebare ar trebui sa se raspunda sincer. In sex totul sta in starea de spirit pe care o are partenerul, cu cat partenerul este mai relaxat cu atat contactul sexual este mai placut, si orgasmul vine ceva mai repede. Sex-ul nu este ceea ce vedem in filmele porno sau mai stiu eu unde, sex-ul este un gest de afectiune catre partener, care ar trebui sa fie plin de tandrete nu cu palme peste fese, sau alte gesturi vulgare. Orgasmul, senzatia de placere, difera si ea de asemenea, poate fi mai intensa mai lunga, depinde de felul in care a fost satisfacut partenerul. Femeile ajung sa mimeze orgasmul cand fac sex cu acelasi partener de ceva timp, dar acesti-a nu le mai pot satisface din acest punct de vedere. Sex-ul poate duce la dependenta, sigur ai auzit pe afara sau in filme de ninfomani, acestea sunt persoane ce vor sa aiba contacte sexuale in mare parte a timpului. Ninfomani ajung sa isi insele partenerii de viata. Nu o sa spun cu cine am facut, dar o sa-ti spun cum a fost, asa cum trebuie.