| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in spatele discoteci sau in toaleta la scoala?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dac-aş fi boschetar, m-ar tenta.

55 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dexter_8386 a răspuns:

Chiar o sa incerc sa vad cum e laughing(LOLrolling on the floor )

| ZarNo a răspuns:

La ce te mai gandesti si u...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eheee, eu am făcut-o pe Marte smug
În fanteziile mele, bineînțeles...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@7h30, eu nu i-aș da mai mult de 8. A auzit și el de sex recent și a crezut că "discotecă, toaletă" merg combinate-n propoziție.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai o problemastraight face. Cati ani ai? 14?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cati copii sunt aici ar trebui sa intrebi? A facut careva sex de p-aici. cum e? laughing Vezi-ti de copilaria ta si copilareste cat mai ai timp ca e timp de toate.toate la timpul lorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu si nici nu vreau

| Tavy100 a răspuns:

Ce rol are aceasta intrebare?

| Artemesia a răspuns:

Tun esti normal/normala? Asa doar, de curiozitate...
Da cati ani ai? Ce fel de intrebare mai e si asta? Pe site-ul asta au acces si copii sub 10 ani.Ar fi trebuit sa pui intrebarea cu 18+, nu crezi? shame on you

| dee97 a răspuns:

Eu am facut-o intr-un tico, ohhhhh daaaaaaaaaaa mmmmmmmmmm

Alte răspunsuri
| paciotti2010 a răspuns:

U esti de la tara cred! Nu se face in spatele discotecii se face in discoteca in toaleta!

| Andreea_8838 a răspuns:

Nu,nu este igienic. In primul rand, mai ales la scoala, in spatele tolaetei, sunt mii de microbi pe care poti sa ii iei si tu, iar la discoteca cam aceeasi chestie, cine stie cati au facut-o si au dat pe acolo cine stie ce, mai bine o faci acasa acolo ai tot ce ai nevoie.

| cio0fo0lici a răspuns:

TeUbesk, esti tare curios/oasa happy
Banuiesc ca esti fata, nu?

| Nistorrr a răspuns:

Http://funpress.info/ - Funny videos,Flash games,Jokes,News,Pictures and other stuff ! http://www.youtube.com/MrFunpres !

| Tinka_2754 a răspuns:

Nuuuuu...nici nu ma gindesc la asa ceva,, e scirbos

Alte răspunsuri

Nu este igienic si in primul rand multi te pot vedea dar daca vrei sa incerci nu te opreste nimeni numai parinti!

| anutzagirl988 a răspuns:

Pai poate ar fi int dar nu am incercat niciodata dar o prietena de-a mea a incercat happymda...

| Veysy a răspuns:

E chiar misto in spatele discoteci da in toaleta de la scoala nu e misto sa faci sex. Daca vrei ia si fa tulaughingDa na si in toaleta e interesant. Ceau!

| Berserker a răspuns:

Deci,noi nu facem text, noi ne impreunam, ne contopim...laughing) Trebuie sa asteptam pana la nunta sa facem sex asa ca mai asteapta laughing) Daca te insori la 30 ani,e mai grav, te joci cu Manuela/Manuel. Da ce are in pat sa faci sex? Incearca pe acoperis, in apa Marii Negre (care e foarte curata)

| dalyta a răspuns:

Tu ai facut? raspuns

| deea_6897 a răspuns:

Nu

| emitza a răspuns:

Nu prea cred copile invata de la altii de la mine de ex.care am 17 ani mai intai terminativa facultatile si scoala ca aveti timp de toate fiti constinciosi sa faci sex nu este o armonie sau ceva fain aveti timp de toate in viata