| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in spatele discoteci sau in toaleta la scoala?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dac-aş fi boschetar, m-ar tenta.

55 răspunsuri:
| Archy37 a răspuns:

Nu,dar mi-as dori...

| Andreea_8838 a răspuns:

Nu,nu este igienic. In primul rand, mai ales la scoala, in spatele tolaetei, sunt mii de microbi pe care poti sa ii iei si tu, iar la discoteca cam aceeasi chestie, cine stie cati au facut-o si au dat pe acolo cine stie ce, mai bine o faci acasa acolo ai tot ce ai nevoie.

| BOOBZen a răspuns:

Nu,sunt copil,dar am auzit o data doi tipi la scoala,in baie, uite toata povestea, e o intrebare pusa de mine
http://www.tpu.ro/......dat-aveam/

Răspuns utilizator avertizat
| Monoportocalioză a răspuns:

Hellau, doamneee la ce se gandesc copii/adolescentii din ziua de azi, tu mai bine te`ai ocupa de scoala, nu de sex in toaleta, ceau!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eheee, eu am făcut-o pe Marte smug
În fanteziile mele, bineînțeles...

greece12
| greece12 a răspuns:

@CherishLife,nu ai suficienta imaginatie, my friend!

| FreakzoO a răspuns:

Un prieten de al meu a facut sex in discoteca, in toaleta happy

| TeoPT a răspuns:

Tu ești obsedat? Ai numa întrebări despre fantezii sexuale...

De curiozitate, câți ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@7h30, eu nu i-aș da mai mult de 8. A auzit și el de sex recent și a crezut că "discotecă, toaletă" merg combinate-n propoziție.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai o problemastraight face. Cati ani ai? 14?

| TSO7 a răspuns:

De ce nu intrebi mai bine: "Ati facut sex in cocina cu porcul?" laughing

| dalyta a răspuns:

Tu ai facut? raspuns

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cati copii sunt aici ar trebui sa intrebi? A facut careva sex de p-aici. cum e? laughing Vezi-ti de copilaria ta si copilareste cat mai ai timp ca e timp de toate.toate la timpul lorwinking

| DamiPapucii a răspuns:

Tu nu esti pe treaba ta, in spatele discoteci in toaleta scolii?laughing

| LoveChocolate10 a răspuns:

Nu, nici gand happy

| Chrysk2 a răspuns:

Ia una dinaia moale (gonflabila) si vezi cum ii totiii, apoi nu mai intreba aici laughing

| cOnTexT a răspuns:

Ce va tot atacati atata nu e mare lucru happy calmati'va

| asul10 a răspuns:

Doamne fheri.NU!

| ZarNo a răspuns:

La ce te mai gandesti si u...

| CoquineNoire a răspuns:

Mai ciresica,in cazul in care te lauzi,eu sunt mai cu motz ca tine, am facut'o in discoteca dupa bar, si la scoala sub catedra smug

| Eღilia62 a răspuns:

Nu.

| Mary_5158 a răspuns:

Woooow! ce idee geniala!
desigur ca nu, si nici nu ma gindesc!
desi, un cunoscut de-al meu a facut-o in spatele discotecii pe iarba verde.a ajuns acasa cu pantalonii rupti in genunchi. laughing

| CrazyTeenager a răspuns:

Cu fete ca tine laughing cine mai are nevoie de bani de hotel laughing?

Alte răspunsuri
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Eu nu.
Dar tu, boschetarule, creed ca ai facut si cu mata mare la porci.

Alte răspunsuri