| Eunivo a întrebat:

Când erau cluburi sau discoteci deschise voi ați făcut o vreodată cu cineva in toaleta sau prin spate pe undeva?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da fratelo am facut in toaleta. in spate unde te referi mai exact? in afara de toaleta alt loc unde sa faci nu e pentru ca restul usiilor sunt inchise si doar angajatii intra acolo decat daca ai facut sex cu o chelnerita si te-a condus ea acolo

| corbulalbrosu a răspuns:

Totul depinde de cat esti de norocos sau... ghinionist. laughing

| OanaDD a răspuns:

Eu personal nu, dar știu cazuri că o făceau în toaleta.