| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex oral? Cum este?

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Daca faci la o fata si este cat de cat curata si na va iubiti si ea isi doreste cat si tu, chiar este foarte okay happy

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu, pentru ca nu m-a invatat la ora de biologie laughing rolling on the floor. Tu ai fost invatat?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu...Profa de bio sarea mereu peste lectiile despre organe genitale

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

La ce elevi a vazut de-a lungul vietii, probabil ca voia sa nu ne mai reproducem laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar as vrea sa fac cu o mască dinaia de terorist, sa-i mănânc ciocolata de pe buci.

Ce este aia sex oral?
Nu am de unde să ştiu cum este pentru că nu am mai auzit de conceptul ăsta.