| anonim_4396 a întrebat:

Fetelorrr.Ati facut vreodata sex oral? Cum e?

Răspuns Câştigător
| AditzaAditsssa a răspuns:

Da ce tu traiesti cu lumea? Dupa ce faci sex oral te duci si urli cat te tin plamanii "Am facut oral,ce parere aveti,sunt o c***a?"Sa fim seriosi,nu traim in America,unde e ceva firesc intre doi oameni care se iubesc sau nu,traim in Romania,unde una-i mai c***a ca alta, dar se vad niste "Ladies"! O faci intre tine si iubitul tau, unde trebuie sa si ramana. Daca nu puteti fi stapani pe faptele voastre, nu va mai apucati, consecintele vor fi devastatoare! Fa asta daca esti etrem de sigura ca asta vrei si ca baiatul respectiv merita sa suporti cuvinte grele mai tarziu.Fiecare fapta, fie ea buna sau rea, implica o oarecare responsabilitate, fii constienta de ea.Decizia e numai a ta daca o faci sau nu.Iar intrebarea "cum e?", e de prisos.Degeaba vine X si Y si iti spune "Mama, e fenomenal!", daca tie o sa ti se para scarbos.E frumos sau urat ce iti place/displace tie.Nu uita, gusturile nu se discuta! Te-am pupat, ai grija de tine!

43 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Mi-ai starnit curiozitatea fara sa vreau. Stii ce inseamna oare notiunea de a fi "pocait", sau doar folosesti termeni care iti sunt asimilate si semnificatia lor e un adevarat prapad pentru inteligenta ta. Manifestata strigator, galant si patimitor! Multumesc.

| MLSS a răspuns:

Perfect iti recomand big grin

| unknownn a răspuns:

N-o facut nici-o fata in viata ei asa ceva, aia ce vezi tu la televizor e trucaj dom'le, nu e ce crezi tu!

| Vix999 a răspuns (pentru unknownn):

Corect... ce-i aia? Pe partea mea de tara nici nu e cunoscuta aceasta notiune. Traiesc eu in pestera? D'aia e mereu frig si intuneric?
Si ca sa fiu on topic : TOATA lumea face macar o data in viata!

| unknownn a răspuns (pentru Vix999):

Hmmm,ce coincidenta, nici pe partea mea de tara! tongue

| Vix999 a răspuns (pentru unknownn):

Om fi colegi de pestera si nici nu stim.
Stii chestia aia care circula pe faimosul facebook : "99 % din femei practica sexul oral. Nu sta degeaba! Implica-te si tu! "?

| EuuuLis a răspuns (pentru unknownn):

Deci. Eu vreau sa stiu.Dau un exemplu. Eu daca sunt cu un baiat de 6 luni, un an. E normal sa-i fac sex oral? Nui o rusine? Adica daca fac asta. no sa ma numeasca lumea curva?

| Valutzzzu a răspuns (pentru EuuuLis):

Sincer la mentalitatea romanilor ai 90% sanse!

| anonim_4396 explică (pentru EuuuLis):

Daca ai prieten si faci sex, da esti c***a.Sexul este destinat doar persoanleor casatorite.Nu-i normal sa faci sex oral, nici ultima femeie nu cred ca s-ar cobori la acel nivel.Da, este o rusine mare.

| EuuuLis a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face|

| andreiush25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sexul este destinat persoanelor casatorite?
Dai foc la biblie.

| bombonika17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci tu o sa faci sex numa dupa ce te casatoresti?

| hunterr a răspuns (pentru EuuuLis):

Chiar ala cu care esti de 6 luni si o sugi..peste cateva luni iti da paupcii si te rade pe la colturii.o sa le zica la amicii lui "o vezi pe aia? I-am tras la m**e"

| EuuuLis a răspuns (pentru hunterr):

Asa fac toti.:*

| Smileygirl23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca un barbat si o femeie sunt casatoriti, din punctul tau de vedere nici atunci nu e normal sexul oral? De ce, pentru ca unii oameni nu pot concepe chestia asta? pentru ca referinte biblice pe tema asta nu sunt.

P.S.Nu vreau sa intru in polemica, doar sunt foarte curioasa de raspunsul tau. Cel cu casatoria il inteleg si sunt de acord cu el, cei care se numesc crestini ar trebui sa stie ce spune Biblia pe temele de genul.

| unknownn a răspuns (pentru EuuuLis):

1. Daca vrei sa-i faci de ce ar fi anormal? De ce sa fie o rusine?
N-o sa te numeasca daca i-ai facut iubitului tau, fiecare fata face asa ceva iubitului ei. Si plus ca, cum adica sa te numeasca lumea? straight face Pai ce tu mergi pe strada si strigi in gura mare : "i-am facut sex oral iubitului meuuuuuu heiiiiiiiiiiiiiiiii"

| bogdandinro a răspuns (pentru unknownn):

Daca ti-a placut respecto pe fata

| hunterr a răspuns (pentru EuuuLis):

Deci daca o faci o faci pe riscul tau, placere nu o sa ai si risit sa ajungi subiect de bascalie sa rada toti de tine!

| lavyyy_6110 a răspuns (pentru andreiush25):

Cine se mai casatoreste virgin in ziua de azi laughing inainte te casatoreai de la 16 ani si cred si eu ca mai erai

| andreiush25 a răspuns (pentru lavyyy_6110):

Totul este subiectiv...
Fiecare se casatoreste cand vrea...dar sa ma iau dupa biblie mi se pare o porcarie...
Oricum lumea o ia razna...

| AditzaAditsssa a răspuns (pentru EuuuLis):

Da ce tu traiesti cu lumea? Dupa ce faci sex oral te duci si urli cat te tin plamanii "Am facut oral,ce parere aveti,sunt o c***a?"Sa fim seriosi,nu traim in America,unde e ceva firesc intre doi oameni care se iubesc sau nu,traim in Romania,unde una-i mai c***a ca alta, dar se vad niste "Ladies"! O faci intre tine si iubitul tau, unde trebuie sa si ramana. Daca nu puteti fi stapani pe faptele voastre, nu va mai apucati, consecintele vor fi devastatoare! Fa asta daca esti etrem de sigura ca asta vrei si ca baiatul respectiv merita sa suporti cuvinte grele mai tarziu.Fiecare fapta, fie ea buna sau rea, implica o oarecare responsabilitate, fii constienta de ea.Decizia e numai a ta daca o faci sau nu.Iar intrebarea "cum e?", e de prisos.Degeaba vine X si Y si iti spune "Mama, e fenomenal!", daca tie o sa ti se para scarbos.E frumos sau urat ce iti place/displace tie.Nu uita, gusturile nu se discuta! Te-am pupat, ai grija de tine!

| Cosmin86 a răspuns:

Biblia e demonstrata stiintific ca are o gramada de aberatii.

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

N-am sa le inteleg niciodata pe fetele/femeile care o fac, adica oricum nu le ofera nici-o placere.
N-am sa-ti tin nici-o predica stupida despre ce este si ce nu este moral, ca astea nu sunt decat niste vrajeli de 2 bani in care eu personal nu cred.
Insa avand in vedere societatea in care traiesti, risti destul ca dupa sa fi aratata cu degetul de catre altii (asta in cazul in care prietenul te va barfi mai tarziu). Sincer nu stiu exact decat timp se practica aceasta perversiune sexuala numita „sex oral" insa sunt mai mult ca sigura ca (spre exemplu) acum cateva secole nimeni nu stia de asta, si oamenii, de pe atunci, nu mai mureau fara sa ia "banana" (ori "menta"...in cazul barbatilor) in gura...
Eu nu judec pe nimeni, face cine ii place insa mi se pare oribila ideea de a face ceva "doar pentru ca e la moda" cica.
Efectul de turma isi spune cuvantul.
Numai bine.

| Smileygirl23 a răspuns:

Ei bine, eu cred, de asemenea, Biblia. Dar versetul din Romani dat de tine se refera la homosexuali si lesbiene [citeste continuarea, versetul 27]. Cat despre alte carti adiacente Bibliei, in alea nu mai credhappy

multumesc oricum pentru raspuns.

| ReiVaN a răspuns (pentru Smileygirl23):

Uite ce fata desteapta happy

| Smileygirl23 a răspuns (pentru ReiVaN):

Asta ar trebui sa fie ironic?happy

| ReiVaN a răspuns (pentru Smileygirl23):

Chiar deloc sad

| Smileygirl23 a răspuns (pentru ReiVaN):

In cazul asta multumesc, credhappy

| ReiVaN a răspuns (pentru Smileygirl23):

Cu placere :*

| KnowEverything a răspuns:

. nimic de comentat... intrebari puse la misto, nu stiu de ce va mai obositi sa raspundeti.laughing

Intrebare geniala cu raspunsuri inteligente. laughing

| mel24 a răspuns:

Dar de ce ne intrebi pe noi? :rolling on the floor noi suntem proaste sa iti impartasim tie experientele noastre sexuale? :rolling on the floor normal ca am facut de toate si mai facem ca ne place!

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Nu si nici nu voi face :p

Răspuns utilizator avertizat
| bombonika17 a răspuns:

Da am facut.....si ce? inseamna ca is c****?

| bombonika17 a răspuns:

Aha....deci dupa tine eu sunt c**** din start!

| bombonika17 a răspuns:

Da unde ii scris ca o zis Dumnezeu ca nu ai voie sa faci sex pana nu te casatoresti?

| EuuuLis a răspuns (pentru bombonika17):

rolling on the floor Hai sa fim seriosi.oh go on. Dar fetele de 13-14 ani care fac sex?laughing
Biblia a?oh go on
Fiecare face ce vrea ...lui. :*

| bombonika17 a răspuns (pentru EuuuLis):

Eu stiu fete si de 12 ani care nu mai tonguesunt virgine...deci.laughingrolling on the floorrolling on the floor)

| bombonika17 a răspuns:

laughing

| bogdandinro a răspuns:

Il sustin pe balo dar cred ca daca ai o relatie cat de cat stabila adica nu te agata unu pe strada si tio da revin la idee daca ai o relatie stabila poti s-o faci nu?

| mkmk a răspuns:

Bai ce mentalitate au unii!straight face

| Iullianna a răspuns:

Reveniti la realitatehappy! E mai usor decat sa raspundeti la astfel de intrebariwinking.

| Pufuletemic a răspuns:

Mai bine nu o face ca dupa aceea o sa va despartiti si o sa ii zica lui X si Y : ' Ba o vezi pe aia ii place sa s*ga ' sau alte chesti. straight face