| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ati folosit vreodata jucarii in timpul sexului?

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Am o dronă cu care mă joc mereu când fac sex.
Mai demult mă jucam cu trenulețu', dar între timp tehnica a evoluat mult.

| sofisis a răspuns:

Da

| HadesSs a răspuns:

Da, un dildo uneori e binevenit pentru a stimula placerea feminina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,îl iau pe ursulețul meu, Teddy şi iese un fel de threesome.

| GouDidodino a răspuns:

Da

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Daa, imi iau de fiecare dată păpușile cu mine, iar el masinutele laughing)) Eram ironicăwinking
Deci nu, nu am folosit jucării sexuale. Atâta timp cât partenerul stie ce sa faca sa te simti bine, nu ai nevoie de nicio jucărie.

Răspuns utilizator avertizat
| RoxanaRoxy123111222333 a răspuns:

Ooo daaa. Cea mai buna alegere facuta.
Pentru inceput iti recomand jucaria asta https://eroticemporium.ro/......it-lovetoy

Ofera placere pentru ambii parteneri