| Alexxxxxandraxxx a întrebat:

Intrebare pentru barbati:

V-ati palmuit vreodata partenera peste fata in timpul sexului? Daca da, de ce?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar un laș poate sa faca asta.

| SG1995 a răspuns (pentru darrio2007):

Te fapt cred că se refer la rough sex, e in fetiș.

| RoCkKiD a răspuns:

Din fericire n-am performat niciodata atat de rau incat sa trebuiasca sa fiu atentionat.

| Sofer a răspuns:

As fi vrut sa incerc dar imi era de ce vor zice ai ei. "ca de ce are fața rosie?"

| Holiday a răspuns:

"Daca da, de ce?"

Pentru ca ii doreste si iti cere asta. Ai fi surprins ce idei si placeri au unele fete/femei in materie de sex. De altfel tendinte masochiste slabe sau moderate ca intensitate chiar au destul de multe dintre ele.

| SG1995 a răspuns (pentru Holiday):

Sexual, dar nu relațional.

| JustStitch a răspuns:

Nu.

| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

De ce ai face acest lucru?
Nu, logic.