| Eroare404 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca sunteti tinuti sub papuc de partenerii vostri?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Femeile sunt manipulatoare emotionale mai mereu, da am simtit cand credeam ca femeia e un inger

| Violleta2022 a răspuns:

Niciodata in 30 de ani!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca in sensul de "sub papuc" dar de, presiune, mai bine zis, era.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ieeeee,si gen ne-am certat in mijlocul clasei si ea s-o dus in clasa ei plangand si eu m-am dus in banca mea si am inceput sa ma joc pe telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,intr-o zi s-a intamplat sa fiu imobilizata la podea, iar el, bestia, isi tinea pantoful (nu papucul) gregorio rizo pe carotida mea.Recunosc,eu l-am provocat!