| Necun0sScuT a întrebat:

V-a prins vreodata parintii, fratii sau surorile in timp ce va masturbati sau va uitati la filme porno? laughing Daca da, cum ati reactionat?

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pe mine m-a prins tata uitându-mă la un astfel de film.Şi nu am mai avut timp să mint, că deja văzuse la ce mă uit.Eram roşie, verde, galbenă, albastră. Muream de ruşine atunci.Şi acum mor de râs, când îmi amintesc.Trec toate, nu e pagubă.E ceva normal.Suntem oameni şi avem nevoi fizice.E instinctul.

| Necun0sScuT explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Ce ti-a zis? laughing)

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru Necun0sScuT):

A început să râdă.

| Doηηa a răspuns:

Sunt prea desteapta ca sa fiu prinsa. big grin

| Vi003 a răspuns:

Cred ca ai luat-o pe spinare de curand si nu ti s-au vindecat vanataile!

| sayWhaaat a răspuns:

M-a prins fratemiu, dar era culmea sa zica ceva cand eu obisnuiam sa il prind aproape zilnic.
Pur si simplu, nu se intampla nimic, care intra isi cere scuze, iese si nu se mai comenteaza.

| justmebi a răspuns:

M-a prins odata mama...si mi-a zis ceva de genul "te inteleg ca te uiti la filme porno, orice adolescent s-a uitat macar odata, dar de ce te uiti la unul cu lesbiene?" happy

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Eu da. A intrat mama peste mine. Si i-am zis ca ma uitam la un film de groaza si m-am speriat si l-am inchis de la X... PFuuu... batea inima in mine de

Răspuns utilizator avertizat