| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata iubita unui barbat casatoritstraight facestraight face?

10 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Nu, şi nici nu mi-aş dori. happy

| Emma a răspuns:

Adica amanta?
Nu, niciodata!
Imi place sa ma gandesc inainte sa fac un lucru care si p mine m`ar supara.Adik pune`te in locul sotiei lui, oare cum se simte stiind ca sotul o insala? hmm...destul de rau, aa?
Gandeste`te inainte sa faci ceva necugetatwinking

| anka a răspuns:

Da! Sunt iubita sotului meu care e un barbat casatorit CU MINE. happy

| Crs a răspuns:

Nu, dar sincer nu ar dori sa ma indragostesc vreodata de vreun barbat insurat. Nu mi-as dori sa destram o familie. Nici mie nu mi-ar placea sa ma insele barbatul cu care am o familie... :-s

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Nu.Pentru mine un barbat casatorit, e un barbat interzis.Bine,nici nu mi s-a intamplat sa-mi cada cu tronc unu' insurat.Nu stiu ce as fi facut in cazul asta. Mi se pare nedrept ca o femeie sa fie cauza suferintei altei femei

| RainBow_2697 a răspuns:

Da

| Nikol_9025 a răspuns:

Si eu sunt de parere ca un barbat casatorit este interzis. Dar totusi am fost acostata de un barbat casatorit care ma cunostea de-o viata si de care nu mi-ar fi trecut vreodata prin cap ca s-ar da la mine. Dar a facuto.Vazand ca l-am refuzat a inceput sa ma santajeze cu un lucru pe care l-am facut eu. Spre norocul meu am scapat. Oricum iubita unui barbat casatorit nu ai cum sa fi pentru ca acel om trebuie sa isi iubeasca numai sotia (teoretic) dar practic mai se gaseste cate un "specimen" dinasta care o inseala aproape zilnic. E foarte urat sa stii ca el poate se cearta seara cu nevasta lui din cauza ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Inca sunt de aproape doi ani. Asta inseamna concedii singura, week-enduri singura, nopti singura, si multe momente in care ai nevoie de cineva sa-ti fie alaturi si el nu poate, pentru ca il intreaba nevasta unde pleaca. Si eu pun sentiment, si timpul trece in dezavantajul meu. Faptul ca se simte bine cu mine nu inseamna ca intr-o zi isi va parasi familia pentru mine. Ci mai mult, el se duce acasa bine-dispus la familia lui. Iar dupa doi ani mi-e greu sa renunt la relatia asta. M-am complacut in aceasta situatie pentru ca imi oferea si o oarecare libertate, si imi spuneam ca este doar o aventura. Acum mi-e foarte greu sa renunt. Cu cat mai repede, cu atat mai bine. Si presupunand, prin absurd (!) ca va divorta, cine ar putea sta cu un barbat care si-a parasit familia pentru o pustoaica? eu, una, nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA... dc am facut o? prin simplu fapt ca ma vajit dar specific nu era insurat dar locuiau impreuna deci cam tot aia.eu eram tanara, frumoasa, el cu 18 ani mmai batran mai urat si in general bani. el cauta distractie, eu cautam aprecire p care nu am avut o niciodata. el cauta una "noua" eu numai puteam d scarba. dc am continuat? poate ca asa simtem ca traiesc.tutun.alcool.amenintari.injuraturi.ura.6 luni au trecut usor el se mandrea cu mine.eu ma mandream cu masina lui. a trecut mult timp dar intr este daca pot scapa d amintirea asta? raspuns NU...tokmai de aceea deschide ti ochii si nu incercati sa descoperiti "lumea" intr o minciuna!

| crok a răspuns:

Nu