| anonim_4396 a întrebat:

baieti la ce va-ti gandi si ce ati simti, daca ati fi undeva cu iubita/sotia dar in acelasi loc sa fie si amanta, iar cei din jur sa vorbeasca despre un barbat care are amanta de 7 ani, iar acum divorteaza pentru ea, si de altu care a divortat si s-a casatorit din nou.

6 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi m-as simti ca ultimul om de pe fata pamantului...nu stiu eu nu sunt de acord cu relatiile astea! dar ma rog fiecare stie pana unde sa intinda coarda. fundita?

| NoSmile a răspuns:

Se poate intampla.

| NoSmile a răspuns:

Cozmyn1987 scuze pentru greseli,nu am fost atenta,m-am grabit. dar stai linistit, ca nu sunt analfabeta. se mai intampla, oricine mai greseste.

| agentulagent a răspuns:

Nu ma pot pronunta. sunt casatorit si nu am amanta.

| Andy_6451 a răspuns:

Ca nu prea se intampla sa fie toti factorii astia la un lochappy asta asi spune...tongue

| cozmyn1987 a răspuns:

In primul rand. sorry.da ai masacrat un pic gramatica limbii romane "v-ati" e v-ati. "acelasi" e acelasi..."fii" e fi. Referitor la intrebre.probabil s-ar simti naspa ca vb lumea...dar pana la urma si-a facut-o cu mana lui, el alegand sa aiba o amanta. Se simte naspa atunci, dar sigur isi revine apoi. daca n-ai mustrari de constiinta cand inseli, nu vad de ce ai avea in alta situatie