| nico28 a întrebat:

Cum se face Sexul oral?

Răspuns Câştigător
| larrii a răspuns:

O iei, o bagi in gura si... dai drumul la treaba.

12 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Iei penisul tipului si-l bagi in gura...ai grija sa nu te ineci, la inceput nu-ti baga tot organul tipului in gura.

| unknownn a răspuns:

Cu gura

| RAY a răspuns:

Uita-te la un film porno si vei vedea, ai grija la acele boli sexuale

| just4ubr2015 a răspuns:

Ai invatat pana acum sa faci oral cum ti se pare

| Nelamuritul a răspuns:

Bagi penisul in gura sau bagi limba in vagin.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Cu poftawinking sa nu-ti fie scaraba sau din astea, te gandesti la o banana decojita happy

| hotdesire a răspuns:

O iei in gurita si o iubesti cu buzele si cu limba dar trebuie sa stii si putina anatomie daca vrei sa oferi placere maxima si te mai ajuti si de mana.

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Imi place cum gandestilaughing

| Mocton a răspuns:

Pai vezi tu treaba este complicata noua baietilor trebuie sa ne faaci preludiu sa o lingi sa o saruti sa dai limbi la coite practic trebuie sa o speli dupa aia incepi usor evidnet la uni ne place sa ne-o iei pana in gat la alti nu ca sa zic este faptul ca trebuie sa o sugi perfect si foarte frumos si nu uita ca daca musti iese urat

| Mrciprian a răspuns:

Pai iei penisul baiatului iar tu al iei al bagi an gura si al sugi ca pe banana.Asa se face!

| nico28 explică:

Nicoletaalexandra28@yahoo.com