| frimiturel a întrebat:

Ati incercat vreodata sa faceti sex in tren? Ma gandeam sa incercam asta cu trenul de noapte, cand nu prea e multa lume, daca gasim un vagon cu compartimente. Putem pati ceva daca ne prinde?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sex in public, sau locuri publice, e prevazut in lege si sanctionat cu amenda destu de mare. Daca chiar vrei, iei bilet la vagon de dormit la cuseta, sa fiti doar voi 2 si atunci nu mai risti nimic. doar sa nu uiti sa va si incuiati!

| Emilian65 a răspuns:

Daca faci sex intr-un compartiment obisnuit si esti prins ca faci sex, poti fi amendat de nu-ti mai vine sa faci sex niciodata.

| Maleficent001 a răspuns:

Eu nu ti-as indica sa o faci in trenurile astea jegoase

| ciocolatee a răspuns:

Ai o minte perversăhappy îmi placi deja...ce pot să îți spun? Cred ca o să fie cool să încerci asta însă dacă veți fi prinși aveți toate șansele să fiți dați afară și plus ca în trenurile astea nu-i așa mișto sa ti-o tragihappymai bine încearcă în mașină tongue