| Senill a întrebat:

Întrebare pentru fete: Dacă v-ați afla cu partenerul vostru într-un tren, într-o călătorie, iar iubitul vostru v-ar spune că este excitat și că vrea să faceți sex în vagonul trenului respectiv... Dacă v-ați afla doar voi 2 în acel vagon, pe timp de noapte, vi s-ar părea incitant? Ați face-o?

8 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Da, logic happy

| HazelEyes77 a răspuns:

Da, de multe ori riscul de a fi prinsi e destul de incitant. Nu i rea ideea

Răspuns utilizator avertizat
| FCSBfana a răspuns:

Mergi la baie si acolo eu bagi

| maria567biebs678 a răspuns:

Buna! Da este foarte frumos, sa intretii relatii sexuale in vagonul trenului, dar decat sa fiti prinsi si sa se intample vreo minune

| RalucaAnastasia a răspuns:

Daa! E foarte incitant! Îți spun din proprie experiența!

Răspuns utilizator avertizat
| Schräghecklimne_Augustin_1997 a răspuns:

Intrebi din tren?