| RAY a întrebat:

Ati intalnit jumatatea in 2019?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Încă încerc să aflu dacă e jumătatea mea sau nu.

| RAY explică (pentru Adry05):

Ai indoieli?

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Cam da.

| RAY explică (pentru Adry05):

Vezi daca nu mai cunoscut pe mine, te scuteam de indoieli

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Nice try laughing)

| Mosotti a răspuns:

Nu am intalnit, am intalnit in 2019 decat jumatatea de paine care mereu e in frigider caci impart fanzelele in doua pe portii, pe aia o gasesc des, si pana la urma...de fiecare data e la fel de buna, celalalta de jumatate la care te referi, nu stiu daca ar fi buna mereu, HAHAHA!

| RAY explică (pentru Mosotti):

Cum adica le imparti in doua porti? da-mi poza

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Cum adica, pai tai painea in doua, pun intr-o punga punga fiecare jumatate, alta punga alta jumatate, e simplu. Acuma am congelatoru` burdusit de chifle, le-am luat calde si bune rau tare, cand imi vine le dezghet, s-au pastrat proaspete si pun Nutela pe ele si moooorrrr cand bag.

| Sofer a răspuns:

Inca n-am intalnit-o. In 2020 sper ca ma intalneste ea rolling on the floor

| Holiday a răspuns:

Mai mult jumatatile altora.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Aproximativ laughing

| Andresso a răspuns:

Deja am aproape 21 ani si inca nu... din pacate

| Bozgi200 a răspuns:

Yep laughing) in noiembrie

| Delcatty a răspuns:

Nu, dar nu e nicio problema, doar am 22 de ani. Mai am timp.
Si oricum nu vreau nicio relatie in momentul asta.