| IsabelaIssa a întrebat:

Ati intalnit vreodata iubirea pe internet? Si daca da, cat a durat relatia?

Răspuns Câştigător
| corinapoara a răspuns:

Buna intrebare happy. Eu cu sotzul meu ne cunoastem de 4 ani.Suntem casatoriti de aproape 2 ani iar noi ne-am cunoscut pe internet eu fiind din Braila iar el fiind din Cluj. Dupa o conversatie de 6 luni pe internet a "aterizat" la mine la Braila si a 2-a zi am venit la Cluj. E o poveste mai lunga dar daca te intereseaza contacteaza-ma pe mess corinapoara

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu te raporta, si nici compara cu ceea ce au trait altii!

Experimenteaza si traieste ceea ce iti este dat! - de aceea Viata este atat de frumoasa si surprinzatoare! - si plina de emotii caci nimeni, dar absolut nimeni nu-ti poate oferi nici o garantie ca va fi bine sau rau!

Invata sa apreciezi tot ce ti se intampla, si incearca sa si inveti cate ceva din toate cele!

Asa cum curcubeul are 7 culori, portativul 7 note, saptamana 7 zle, si toate sunt importante si frumoase!

Fii optimista, deschisa, inteleapta si va fi bine!

Success!

| Malvina24 a răspuns:

Iubire cu sensul de dragoste cu un baiat n-am avut, insa am avut prieteni foarte buni cu care relatia a durat 6-7 luni apoi ori ne-am certat si ne-am dat ignor, ori pur si simplu nu am mai avut despre ce vb, sau mai vb din cand in cand, rar cu o ocazie anume!

| VodkaCoca a răspuns:

Eu prima mea dragoste am cunoscut-o pe net, vreo 4 luni vorbeam cu el pe skype vreo 7-8 ore la zi, pe mes, la tel, si intr'un final am zis hai sa ma intalnesc cu el, si relatia a durat 2 ani si 6 luni. big grin

| elyssa20 a răspuns:

Dap pe mine, m-am cunoscut cu sotu meu acum 4 ani si de atunci am ramas impreuna, ne-am casatorit. pupici

| kaya a răspuns:

Nu toate cazurile sunt la fel, unii se pot cunoaste pe internet si pot ajunge chiar la casatorie si alti pot sa aiba o relatie scurta sau de cativa ani.Eu am cunoscut un baiat pe internet si ne-am intanlit dar din pacate relatia noastra nu a mers, a durat cateva luni, nu imi pare rau ca l-am cunoscut pe internet, niciodata sa nu spui "nu incerc ca mi-e frica" nu se stie norocul fiecaruia si ce iti rezerva viitorul.Numai bine

| divinuu a răspuns:

Da, 10 luni :-

| nBlade a răspuns:

Un an si 3 luni...

| anonim96 a răspuns:

Da si inca exista o relatie de aprox 3 luni... mai intai tebuie sa va cunoasteti si sa capeti incredere in el/ea fara incredere, sinceritate si respect orice relatie in general nu dureaza mult timp...

| .exe a răspuns:

laughing pe net poti gasi orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una l-am cunoscut pe net, iar relatia noastra a duarat aproape 2 anihappy

| alinforever a răspuns:

Buna! eu chiar traiesc in momentul acesta o iubire pe internet care este f mare dar trebuie sa il ast 4 luni sa vina din Italia poate ti se pare absurd sa il iubesc atat de mult dupa numai 3 sap dar ma cuceit si pierdem f mult timp in fata pc si avem si planuri pe viitor acum sper sa se tina de promisiuni u nu crezi in iubirea pa intarnet?