| RAY a întrebat:

Ati iubit vreodata o persoana fara sa va atraga aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Fara fizic la mine nu s-a intamplat.

Nu cred ca merge fara ceva fizic. Prima impresie e vizuala de obicei si de aici porneste tot. Mai tarziu aspectul fizic poate trece pe locul doi, dar tot e important. Poate la batranete sa nu mai conteze atractia fizica deloc.

Exista si situatii care bat spre patologic. Te poti indragosti de cineva care are un defect fizic major sau ceva lipsa.

32 răspunsuri:
| Printesa10TM a răspuns:

Nu sunt sigura. La mine iubirea a venit in timp. Imi place un baiat, dar unele din prietenele mele spun ca e urat, altele ca e dragut. De obicei, in anumite situatii, e frumos ce iti place tie.

| RAY explică (pentru Printesa10TM):

Posibil