| DaianaPiersicutza a întrebat:

Ati rade de partenera voastra daca ar plange in timpul sexului? Adica daca o doare nu aveti de ce dar vreau sa aud pareri happy

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Daca o doare in timpul actului, e cam aiurea, nu vad ce-i de ras in asta.

| Castiel a răspuns:

-.- daca o iubesc cum sa plang? Ba chiar imi fac grij, ma opresc daca o doare prea tare si nu poate continua:-J

| ELLSSA a răspuns:

Cum sa razi frate?!

| Betty18 a răspuns:

Nu ai cum sa razi, dar daca ai patit tu sau vreo prietena asa ceva inseamna ca baiatul acela e un porc nu-i pasa de sentimentlee fetei si doar isi bate joc!

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu

| badboyyy a răspuns:

Nai cum sa razi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea vad un baiat care sa rada de partenera daca plange, si mai ales daca cauza este el.
Va incerca sa nu se mai repete asa ceva niciodata, ca sa nu se mai simta vinovat, epuizat sufleteste, si sa nu mai treaca prin o astfel de durere. Dar chiar daca sufera alaturi de tine, nu iti va arata decat daca este un romantic sau un timid incurabil.