| sufletratacit a întrebat:

Ati refuzat vreodat o fata sau un baiat sa aveti o relatie si apoi sa va para rau? daca da ce va facut sa va schimbati parerea? ce ati facut apoi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am refuzat ci am fost cu una si mi-a parut rau apoi ziua urmatoare am fost cu alta si iar am pus capac. Acum un an si ceva am patit asta.

| Castiel a răspuns:

Eu am facut invers,am acceptat,dar cand ma cunoscut-o mai bine mi-am luat gandul! Ca era cam de aia 'smekera' umbla cu tiganii si gasti din astea de cocalari,asa ca adios!

Si da am refuzat o fata si dupa mia parut rau,dar asta a fost doar ca imi placea aspectul fizic si am refuzat deoarece credeam ca facea mistolaughing (asta cand eram mai mic si fara experienta) si apoi am vazut cum este ea de fapt,nu doar fizic ci si ca suflet, si era o scorpie proasta aka pitipoanca/increzuta happy si mia parut bine ca nu am acceptat oricum! Aia a fost o lectie, sa nu ma uit numai la fizicul unei fete ci si la suflet!

| Ирина19 a răspuns:

Da,m-a facut sa-mi schimb parerea prin gesturile lui,am inteles ca totusi e un baiat de treaba,ca merita sa fiu cu el, si spre nefericirea mea mai tirziu am inceput sa tin la el(la inceput nu-mi placea deloc).Din fericire, mi-a dat o sansa si am fost impreuna.

| ana_2556 a răspuns:

Am refuzat multi baieti, dar nu mi-a parut niciodata rau.

| Pho3nix a răspuns:

Da, am patit sa refuz si apoi sa-mi para rau.

| Rockstar_9495 a răspuns:

Nu mi-as retrage cuvantul pentru ca ce spun asa fac. Eu nu ma razgandesc happy

| ZambeskDinNouAcum a răspuns:

Da am refuzat un baiat desi imi placea de el, stiu am fost o proasta dar nu am crezut ca o sa sufar, ca nu o sa dureze relatia noastra la distanta(eu era dintr-un oras el din altu ) diferenta de varsta(el avea 19 eu 15) dar m-a inselat.In ziua cand i-am zis ca mi-am facut prieten el a a fost foarte abatut, toti prieteni lui m-a sunau sa ma intrebe c sa intamplat...etc.Apoi am stat cu baiatul acela cu care ma combinasem s asta m-a facut sa regret faptul ca l-a refuzat pe celalaltsad [acesta m-a inselat tot timpul, se droga etccrying] iar cu baiatul p care l-am refuzat am rupt orice legatura.ma simt oribil dar asta e viata. daca era sa fim impreuna mai avem timp si acum.pacat ca el e plecat in alta tara s numai am cum sa iau legatura cu elcrying.t :*

| love_2815 a răspuns:

Da am refuzat un baiat pentru ca abia incepusem sa ies pe drum si placeam un alt baiat el sa tinunt dupa mine cam o luna si dupa s-a combinat cu prietena mea dupa eu mi-am dat seama ca il plac si mi-a parut rau dupa ei s-au certat din cauza mea pentru ca el imi facea semne pupici in aer si ea s-a suparat dupa a vrut din nou sa fie cu mine si eu iar la refuzat pentru ca tineam la prietena mea iar el sa impacat cu ea, dupa o luna a incercat din nou si am acceptat dar nu am stiut ca nu va dura decat o zi dupa cateva saptamani la fel acum la fel regret ca l-am refuzat la inceput pentru ca nu mai treceam prin ce trec acum si el ar fi fost cu mine