| Stefania_8197 a întrebat:

Hey! Am facut cunostinta cu un baiat acum o luna. M-a intrebat daca vreau sa ies cu el sa ne cunoastem mai bine, dar l-am refuzat fiindca eram intr-o alta relatie. A continuat sa ma caute, iar la scurt timp m-am despartit de iubitul meu. Saptamana trecuta m-a intrebat din nou si am acceptat, dar mi-a spus ca va trebui sa astept 3 saptamani, pentru ca are teze si foarte mult de invatat. straight face A doua zi m-a sunat sa vada ce fac, iar de atunci nu a mai dat nimic...Nu stiu ce sa mai cred. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Salut! Ei bine, ti-a spus ca are foarte mult de invatat, deci, eu ti-as sugera sa nu il stresezi in timpu asta, pentru ca nu ii placut deloc. Nu cred ca nu te-a mai sunat pentru ca nu ar vrea sa fie cu tine, deoarece, daca ar renunta asa usor, nu vad rostul faptului ca s-a tinut dupa tine atata vreme. Chiar cred ca te place, mai ales ca te-a ashteptat pana ai terminat cu fostul tau. Muult succes:*!

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai clar ca incearca sa termine cu tezele si sigur te va cauta.doar nu iti spunea asa ca sa se afle in treaba.asteapta si tu sa treaca timpu` si te vei convinge ca asa este.succes.happy

| Isabela96 a răspuns:

Ascultati inima ea stie cel mai bine.
daca simti ceva pentru baiat mai asteapta dar nu fi prea optimista sa nu fi dezamagita
iti urez succes si nu uita sa iti asculti inima sau daca te intelegi bine cu mama ta itreabo si pe ea sa vezi ce iti spune ca e mai trecuta prin viata ca tine

| anonim0015 a răspuns:

Pai daca ti-a spus ca are de invatat foarte mult pentru ca are teze probabil se abtine sa nu te sune pentru ca invata! Eu cred ca poate ai putea sa-l suni tu si sa-l intrebice mai face fara nici o grija! tipu' ivata!

| Kidda_7223 a răspuns:

Inseamna ca si-a batut joc de tine`straight face
Finca tea vazut mai proasta si usor de mintit`crying
Nu mai avea incredere in el
Si nu mai accepta sa iesi cu el
Parerea mea`:X
Tu facii cum crezii`:X
Bafta`:X