| Rose_2860 a întrebat:

Ati renuntat la o relatie din orgoliu desi va iubeati?

6 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Orgoliu? Ce-i aia? Mandria este cel mai mare pacat si o prostie pe deasupra. Nu zic eu, zice proverbul: "prostul care nu-i fodul, nu-i prost destul".

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu.Cred ca intr-o relatie amandoi trebuie sa mai lase de la ei, nu trebuie sa fie orgoliu.

| gheorghita a răspuns:

Nu! ma mai cert cu prietenul meu si chiar daca eu am gresit nu-mi cer scuze ca sunt orgolioasa. dar nu am ajuns sa ne despartim happy

| GabiCh93 a răspuns:

Nu.
si daca as fi facut asta m-as impaca cu el inapoi.

| kjbh13 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie se termina acolo unde ii este sfirsitul care se afla acolo unde nu incape orgoliu.