| Radioactive23 a întrebat:

Ati renuntat vreodata la o persoana la care tineati foarte mult doar din orgoliu?

Răspuns Câştigător
| Rahzy a răspuns:

Da...si apoi nu m-am simtit prea bine sad dar dupa un timp mi-a trecut happy

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daca renunti la o persoana la care tii foarte mult din orgoliu, inseamna ca nu ti atat de mult, de fapt.

| Libelle a răspuns:

Daca renunti la o persoana la care tii foarte mult din orgoliu, inseamna ca nu ti atat de mult, de fapt.

http://dssmile.wordpress.com/

| OoBunnyoO a răspuns:

Da si mi-a parut rau dupa, insa situatia nu a mai putut fi remediata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Madayna a răspuns:

Clar nu.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Nu!

| hackeru2 a răspuns:

Nu si nu as face-o niciodata, dar acuma nu as accepta persoane noi care sa imi calce orgoliu.

| MorenytaShuttUp a răspuns:

Da si dupa aia mi-a parut rau dar nici n-am facut primul pas de impacare.