| YahOOzOOp a întrebat:

Ati simtit vreodata dragostea adevarata? Daca da, la ce varsta? La ce gesturi romantice a apelat persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Da! aveam 14 ani si era de Sf Constantin si Elena,de ziua mea(de nume), iar baiatul de care imi placea mi-a adus un buchet de flori(on bujor intre cativa trandafiri galbeni).Iti dai seama?! mi s-au inmuiat picioarele nu stiam ce sa spun, toti colegii se uitau la noi si nu scoteau niciun sunet.A fost cel mai frumos gest din partea lui...nu o sa uit niciodata, de fapt nici pe el nu l-am uitatlove struck

Dar tu?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ieri noaptea m-am declarat la o fata si a acceptat decizia mea, la 19 ani si nu am apelat la gfesturi romantice am vorbit civilizat cu ea.

| Zoe_7457 a răspuns:

Da! e un sentiment minunat sa fii langa cine iubesti si nu as renuntza la el pentru nimic pe lumea asta e tot ce imi doresc pentru viitor! pai a inceput din ziua in care am facut 16ani si avem 1an si un pic impreuna love struck.gesturi sunt multe care vin de la sinetongue

| SophieDavidescu a răspuns:

Da pe la 13 aniblushing o varsta micuta si frageda dar am putut s.o simt

| Didishor_2419 a răspuns:

Da! iubirea adevarata poti sa o simtii si la 100 de ani...
cand esti iubit si iubesti totul ti se pare perfect
si anumite gesturi vin de la sine...
deci trebuie sa te porti cat mai naturall...