| KaterinaPetrova a întrebat:

V-ati simtit vreodata ca nimeni nu tine la voi, ati simtit vreodata o durere maaaare in piept de care vreti sa scapati si nu puteti? v-ati simtit abandonati si dezamagiti de persoana cea mai draga voua in care ati avut toata increderea? ati simtit vreodata ca fericirea este doar o masca pe care o purtati din cand in cand dar adevarata voastra fata este tristetea? rog seriozitate.crying(

Răspuns Câştigător
| BigBang a răspuns:

Da,mi s-a intamplat si cred ca fiecare om trece la un anumit moment dat in viata prin clipe de singuratate.De obicei se intampla dupa o despartire sau daca cineva te dezamageste.Important insa e sa treci peste, sa te mobilizezi si sa mergi mai departe.Asa e viata,cu bune,cu rele, trebuie sa mergi mai departe si sa o faci, asa cum vrei tu sa fie.Cateodata trebuie sa muncesti pentru a obtine ceva, chiar si lucrurile imateriale ca fericirea.

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Stii sa fluieri?(nu a paguba, doar sa fluieri) vorbesc serios... fluiera, iubeste-te tu si simte-te libera!

| KaterinaPetrova explică:

Eu nu pot sa fluiersad

| CoffeeTIME a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am simtitsad

| Valentin333 a răspuns:

Si mie mi se intampla la felde vreo doua zile. NU vreau sa fac nimic decat sa stau in pat si sa ascult muzica. Nu mi-am mai vazut iubita de o saptamana si imi este foarte dor de ea si nu stiu ce sa fac.

| addutza a răspuns:

Dap. Eu pot spune ca am simtit aceste lucruri si este o stare foarte apasatoare sa stii ca o pers la care ti foarte foarte mult te-a dezamagit insa incetu cu incetu vei trece peste pentru ca asta e viata si oricum aceea pers te-a dezamagit pe tine nu tu pe ea. Stai linistit caci Dumnezeu e sus si dupa ploaie si furtuna da si soarele.

| dudd a răspuns:

Aozi ati simtit vreo data ca vreti sa renuntati la toate pentru pers iubita ca ati face orice sai vedeti zambetu pe fata chiar daca uh nu esti fericit sa ai acorzi orice minut din viata ta sa mearga totu bine si dintr-o data sa dispara tot ca si cum nu sar fi intamplat si chiar daca ast ati hotarat am2 si ati zis ca asa e mai bine tot sunteti suparati si cand va vedeti zambiti?