| zuzumic a întrebat:

V-ati simtit vreodata singuri chiar daca ati avut persoana iubita langa voi?

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

Da.chiar si astazi.acele momente in care eu vorbeam si el se gandea la altceva.acele momente cand incercam sa il fac sa zambeasca si el ramanea serios.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dastraight faceAm patit asta de cateva ori.winking

| Psihoyounger a răspuns:

Nu.

Alta data insa da.

Psihoyounger

| Antrax a răspuns:

Nu...langa pers iubyta in nici un caz

| SweetCandy a răspuns:

Nu... daca era el langa mine nu...

| Crisu_8081 a răspuns:

Da, de multe ori... iar chestia asta poate distruge o relatie.

| Mina a răspuns:

Nu numai o data.Erau acele momente in care stiam ca nu ma intelege si chiar daca ma tinea in brate, ma simteam ca naiba de singura.

| frumusica80 a răspuns:

DA de multe ori

| totul-online.tk a răspuns:

Eu da .pentru ca no iubeam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De multe ori din pacate, iubirea de regula nu este un ceva care se imparte in doi, barbatii iubesc greu si uita repede.