| anonim_4396 a întrebat:

Ati suferit din dragoste?

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Da si inca sufat si el se pare ca nu are nimic se aseaja langa mine de parca nu a fost nimic intre noi...crying((((((broken heart

13 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Sincer,. am suferit si eu in 17 ani de zile.
Am plans dupa un baiat cand aveam 15 anilaughing... Dar dupa 2 zile mi-a trecut! cand esti apreciata si curtata de toti ceilalti, unu'in minus nu mai conteazalaughing

| dafy a răspuns:

Da ...si inca cat...

| Mao a răspuns:

Nu poți iubi fără să suferi, să știi. happy

| Viviluka a răspuns:

Da...si mereu o sa suferim!

| DeeaMarry a răspuns:

Da, dar stii cum se spune... Cui pe cui se scoate!

| larrii a răspuns:

Da

| JustMe324 a răspuns:

Mdaaastraight facefaza e ca, exista acea,, roata a vietii '', acum esti fericit, maine nu mai esti, si tot asawinking eu sunt in acea parte in care sunt fericit ...hehesmug

| FABRITIOIT a răspuns (pentru JustMe324):

Da mereu dragostea aduce si suferinta putine persoane sunt cele care gasesc dragostea adevarata si pot zice ca nu a suferit. orice despartire dupa o iubire e dureroasa

| JustMe324 a răspuns (pentru FABRITIOIT):

E adevarat, dar eu pot spune, ca am gasit,, Dragostea adevarata''winking

| condru a răspuns:

Da si inca sufar...acum 2 zile mi-a dat prietena papuci, si deja e cu altul;(

| dydy1 a răspuns:

Nu..ma conformez..asta e.big grin

| oAnonim a răspuns:

Da. si inca sufar