| Anomim2025 a întrebat:

Ați surprins vreodată o fată dezbrăcați complet? Cum a reacționat?

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Nu chiar dezbracata, avea prosop, ma trimise-se maica-mea la oamica de-a ei sa strang porumbul din gradina, si cand am ajuns in curte am mers in casa sa anunt si erafiica tipei acasa, taman facuse baie si era "imbracata" cu prosopul, i-am zis ca amvenit si amiesit din casa.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Nici vorba, calugari nu au voie sa vada asa ceva

| Hammurabi a răspuns:

Dezbrăcat complet mi s-a întâmplat. Dar n-am putut să o surprind pentru că se aștepta... laughing

Răspuns utilizator avertizat