| Alex_4944 a întrebat:

Ati vazut care este lungimea media a penisului in romania?:O 12 cm si aia din Arabia o au de 18 cm voua va vine sa >credeti

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Foarte ciudat nici eu nu credeam asa ceva dar asta e

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

12 cm la noi? Pana si soricelul o are mai mare.
Nu mai citi toate aberatiile, nu exista o lungime medie specifica vreunei tari.

| Klepto a răspuns:

Sincer nu asta este pe lista mea de preocupari si interese dar am invatat ceva nou pe ziua de azi, mersi.
Spor la cautari.

Sa nu fiu total off topic:
Da, imi vine sa cred, de ce crezi ca au harem? ca au cu ce, au destula si au si bani.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor)))) ce problema nationala. n-avem de niciunele in Romania, da' ati vazut domn'le cat e lungimea penisului pe cap de posesor?

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da.Imi vine sa cred prea putin.
Nu stiu acum,ca doar nu am fost in Arabia sa-i dezbracat paia sa vad cat o au, dar poate cine ti-a zis a fost o gluma, desi.Gluma de invidiat!laughing
Si in Romania lungimea maxima este de 18!winking Cel putin asa stiam thinking Dar ha, ma gandesc la varsta de 16-17 ani.Nu la 11-12 anirolling on the floor

| Aliutza a răspuns:

Nu prea imi vine sa cred. Gandeste`te putin: cei care au facut statisticile astea au masurat un anumit nr de persoane. Nu i`au masurat pe toti romanii. In Romania, cine crezi ca s`ar oferi voluntar pentru sondajul asta? Cei cu penisul mic, in incercarea de a scapa de complexe.
Nu cred ca in Arabia au voie sa participe la un asemenea sondaj. Ii omoara daca afla ca s`au dus la masurat.

| rony a răspuns:

Sunt si mai mari.Dar asta nu schimba cu nimic situatia.Nu marimea conteaza.

| supraponderallacap a răspuns:

arata pe-a ta, nu de alta dar vrem sa ne convingem ca ala care a scrii nu are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asa si? vrei sa ti-o arat?hee hee

| Alex_4944 explică:

Bai baieti am vazut in ziar si pe net se refera la cei ce au peste 18 ani