| celmaitarenume a întrebat:

Ati vazut filmele porno cu Bianca Comanici de la puterea dragostei? Dupa cate a facut, voi ati accepta-o ca iubita? Eu nu.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deși sunt fată, dacă aș fi băiat clar nu mi-aș lua așa ceva. n-aș avea nici mari pretenții de castietate încât să fiu absurdă da nici una de asta care se vinde sau chiar și S-A VÂNDUT pe bani

| Sofer a răspuns:

Normal ca nu as mai acceptao. Dar dacă ar fi fost din trecut o acceptam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Roxana și Larisa și aia ce stătea cu Adrian sa văzut nu știu unde ai văzut tu cu comanici eu știu ca e/era într o relație cu livian

| MPersephone a răspuns:

Idee nu am cine e, dar sunt 100% sigura ca nici ea nu te-ar vrea.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
Nu ma uit la emisiune. Aspectul asta e subiectiv, unii ar accepta-o, altii ba. Daca urmaresti o emisiune cu persoane pe care nu le-ai accepta inseamna si ca nu ai nimic bun de invatat de la ele, incearca sa urmaresti alte tipuri de emisiuni.
Pupici