| doryan91 a întrebat:

Ati vorbi cu un baiat cu 5-6 cm mai inalt decat voi? adica sa nu fie un baiat bogat sau super frumos.doar dragut. astept cat mai multe raspunsuri si bineneteles funda

Răspuns Câştigător
| Violetta2303 a răspuns:

Daaa as vorbi. sa nu fie mai mic daca suntem amandoi la fel e si mai dragut:X:X plus ca nu trebuie sa fie superb nu vei gasi asa ceva care sa te si iubesca trebuie sa fie pe placul tau:X si sa simti ca te atrage nu-i alegerea lumii e alegerea ta :Xbatting eyelashes imi dai funditapuppy dog eyes?big grin

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Doar persoanle superficiale isi aleg partenerii de viata in functie de inaltime, aspect fizic sau de situatia materiala pe care o are respectivul.

O seara buna!happy

| MyShadow a răspuns:

Da. Nu conteaza atat de mult inaltimea, conteaza daca arata cat de cat bine, ce are in cap si ce fel de caracter are. Daca ar fi mic de inaltime, cu o inteligenta nemasurata, cu ochii asa cum vrei tu, parul asa cum vrei tu, generos si toate calitatile, nu ti-ar placea de el? Ba da, pentru ca atunci cand cauti un baiat mai intai te uiti la fizic, corect, dar apoi la ce altceva are. Multi in lumea asta sunt inalti, dar celelalte ii fac sa-i iubiti. love struck

| Cristynik a răspuns:

Da normal, important esteca baiatul sa nu fie mai michee hee si daca fata te place, teplaceasa cum estiwinking