| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, v ati cupla cu un baiat inalt si slab, cu bratele subtiri? Astept raspunsuri foarte sincere.

2 răspunsuri:
| Rita93 a răspuns:

Contează aspectul așa de mult? Am avut un iubit care era perfect pe exterior, dar era prea nesimțit.Acum,am un iubit exact ca cel descris de tine și e cel mai minunat om de pe pământ!
Tu cum te-ai simți dacă un băiat nu ar umbla cu tine doar din cauza unor defecte mărunte de-ale tale?

| CrisuMicutz a răspuns:

Pai dupa parerea mea nu cred ca e bine sa te uiti doar la fizic....prima data fii atenta si la comportament iar dupa vei accepta sa te cuplezi cu el