| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand barbatul scoate penisul din vagin preputul ii acopera glandul iar cand il baga se "beleste" de tot,asa e nu? Nu m-a invatat nimeni treburile astea,iertare, eu am invatat totul despre mine singur, nu mi-a explicat nimeni.

4 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Nu știu dacă e neapărat așa. Interiorul vaginului fiind foarte bine lubrifiat, e posibil ca penisul să rămână decalotat într-o oarecare măsură.

| Răzvi42 a răspuns (pentru mastadont):

Pai si poti avea (or..ga .....sm.) daca nu se freaca preputul de gland?

| mastadont a răspuns (pentru Răzvi42):

Da pentru că se freacă vaginul femeii de gland.

Răspuns utilizator avertizat