| Villy09 a întrebat:

Am 15 ani.Acum o luna si ceva,in timp ce "ma jucam" cu prietena mea ( nu sex),ea imi freca penisul, a tras putin cam tare si a 2-a zi cand am avut sportul,ma deranja destul de tare, ma ustura putin.Cand am ajuns acasa,am observat ca preputul coborase mai jos,si glandul era descoperit, ma ustura putin cand pun mana.Problema e ca nu e cum am citit eu,adica sa alunce usor si sa ramana glandul descoperit complet cand vreau eu,fara sa ma doara,ca atunci cand faci sex,asa e normal,adica inca nu s-a dezvoltat destul,mai trebuie sa astept pana o sa il pot trage de tot in jos? Eu inca nu am incercat asta,imi e frica sa il trag eu cu pana sa vad pana unde merge,doar cand fac miscare sau merg mult se misca singur si ma jeneaza. Sper ca nu e vreo problema la mine,ce ziceti sa fac? Sa incerc sa trag? Totusi usturimea aia nu cred ca ar trebui sa fie la gland,si prietena mea cand ma atinge acolo, ma doare putin.Mersi

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fa pauza cateva zile de la aceasta joaca si apoi roaga-ti prietena sa termine treaba inceputa. Nu inteleg de ce va chinuiti asa.

| SkyPilot a răspuns:

Te-ai iritat un pic, o sa treaca. Fiind acoperit a fost protejat, la inceput se irita usor. Nu forta lucrurile, lasa-l in pace! Lasa-ti prietena sa te ajute big grin

| NoName0x0 a răspuns:

Lasa.l si tu in pace o saptamana si ofera.i o igiena putin mai drastica, eventual ar fi bun si un gel de curatare intim... big grin

| b33a a răspuns:

E doar o iritatie, foloseste o crema(crema de galbenele) maseaza usor zona in care te ustura si repeta acest lucru pana cand vezi ca usturimea dispare! Esti perfect sanatos si nu ai nici o problema! Trebuie sa te mai dezvolti putin si apoi sa iti incepi viata sexuala happy Prietena ta da senzatia ca e interesata deja, daca ea vrea incercati tongue Bafta!